reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, które mają krzesełko z Ikea, proszę, niech jedna z Was zrobi mi zdjęcie tego krzesełka i wstawi tu. Dużo kiedyś pisałyście, że to krzeszłko jest najlepsze, i ja w zeszły weekend pojechałam do Ikei i chciałam kupić krzesełko, ale tam były tylko trzy i plastikowo- tandetne, a Wy pisałyście, że macie drewniane, więc będę szukała na stronie Ikei i zamówię z przesyłką, ale.muszę wiedzieć jakie dokładnie. Z góry dziękuję.
 
reklama
Dziewczyny, które mają krzesełko z Ikea, proszę, niech jedna z Was zrobi mi zdjęcie tego krzesełka i wstawi tu. Dużo kiedyś pisałyście, że to krzeszłko jest najlepsze, i ja w zeszły weekend pojechałam do Ikei i chciałam kupić krzesełko, ale tam były tylko trzy i plastikowo- tandetne, a Wy pisałyście, że macie drewniane, więc będę szukała na stronie Ikei i zamówię z przesyłką, ale.muszę wiedzieć jakie dokładnie. Z góry dziękuję.
To standardowe z Ikei, które mają dziewczyny, to chyba właśnie plastikowe jest. Też początkowo o nim myślałam, ale ostatecznie kupiłam Nomi, ma drewniany stelaż, ale siedzisko i oparcie plastikowe 🙃
 
To standardowe z Ikei, które mają dziewczyny, to chyba właśnie plastikowe jest. Też początkowo o nim myślałam, ale ostatecznie kupiłam Nomi, ma drewniany stelaż, ale siedzisko i oparcie plastikowe 🙃
Tak jest, to to plus tacka

 
Dziewczyny, które mają krzesełko z Ikea, proszę, niech jedna z Was zrobi mi zdjęcie tego krzesełka i wstawi tu. Dużo kiedyś pisałyście, że to krzeszłko jest najlepsze, i ja w zeszły weekend pojechałam do Ikei i chciałam kupić krzesełko, ale tam były tylko trzy i plastikowo- tandetne, a Wy pisałyście, że macie drewniane, więc będę szukała na stronie Ikei i zamówię z przesyłką, ale.muszę wiedzieć jakie dokładnie. Z góry dziękuję.
Ja mam taki zwykły antilop. Do tego dokupiłam osobno podnóżek. Dla mnie sprawdza się super a nie widzę sensu wywalać pieniędzy na jakieś drogie krzesełka, skoro dziecko tylko w nim je :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-06-21-46-58-965_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2021-11-06-21-46-58-965_pl.allegro.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 33
To standardowe z Ikei, które mają dziewczyny, to chyba właśnie plastikowe jest. Też początkowo o nim myślałam, ale ostatecznie kupiłam Nomi, ma drewniany stelaż, ale siedzisko i oparcie plastikowe 🙃
No nie wiem, to miało być stabilne krzesełko, a te co ja widziałam kiwały się na wszystkie strony i kosztowały w granicach 8- 12 euro, i to też wzbudziło moje podejrzenie.
 
Ja mam to samo i też polecam. Tylko podnóżek koniecznie dokupic do niego, jest masa podnóżków regulowanych w necie.
Dla mnie to najlepsze krzesełko. Pomijam, że koszt fajny. Łatwo się myje, łatwo przestawia, lekkie... Nosze razem z Hania te krzesełko 😁😁 dobrze, że nie kombinowałam z niczym drogim bo wiem, że to strata pieniędzy 😂 kocham np swój wózek, ale jak sobie pomyślę ile wydałam to mi się płakać chce, a zaraz wyrośnie 😂
 
reklama
Dla mnie to najlepsze krzesełko. Pomijam, że koszt fajny. Łatwo się myje, łatwo przestawia, lekkie... Nosze razem z Hania te krzesełko 😁😁 dobrze, że nie kombinowałam z niczym drogim bo wiem, że to strata pieniędzy 😂 kocham np swój wózek, ale jak sobie pomyślę ile wydałam to mi się płakać chce, a zaraz wyrośnie 😂
Ja wydałam kupę kasy na krzesełko, ale nie żałuję, bo zajmuje naprawdę mało miejsca (szczególnie, że nie mam do niego tacki i raczej nie będę kupować, jak ma coś co sam może jeść to przysuwam go po prostu do stołu), też się łatwo myje no i na tle większoścj krzesełek do karmienia wygląda estetycznie 😅 To z Ikei też spoko, Czarek siedział w nim kiedyś w restauracji i nie narzekał, ale w domu bym go nie chciała 😂
 
Do góry