reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Zobacz załącznik 1334266
Pisalyscie o Swietach i tez mi sie udzielilo-zamowilam Mlodemu choinke z filcu😂
Jaaa zaczelam robić kalendarz adwentowy dla Basi 😂😂😂 stary mówil, że zwariowałam 😂 ale to dlatego, że rok temu mialam mieszkanie w remoncie... Nic nie wystroiłam oprócz choinki i tak mi brakowało tego. Zapisujesz malego na sesję świąteczna? :)
 
reklama
Chociaz poszlam spac o 1.... Too hanka spala u siebie w łóżeczku do 6.20.. 😁😁😁😁Dalam jej mleko i jeszcze pospalysmy do 7.20.takze gdybym poszla spac jak normalny śmiertelnik o 22 byłabym super wyspana 😂
Ja też się o 1 położyłam, ale moje dziecko bierze na to poprawkę 🤣🤣 dzisiaj się przebudziłam koło 8, patrzę Czarek śpi, to na drugi bok i dopiero koło 9 się obudził i jeszcze go na chwilę na przytulaski wzięliśmy do nas 🥰 a zasnął koło 22 😃
 
Ostatnia edycja:
A ja gwiazdy betlejemskie robię🙂☀️
 

Załączniki

  • IMG_20211107_132805758_HDR.jpg
    IMG_20211107_132805758_HDR.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 60
Jaaa zaczelam robić kalendarz adwentowy dla Basi 😂😂😂 stary mówil, że zwariowałam 😂 ale to dlatego, że rok temu mialam mieszkanie w remoncie... Nic nie wystroiłam oprócz choinki i tak mi brakowało tego. Zapisujesz malego na sesję świąteczna? :)
Wlasnie o tym mysle, bo zawsze mi sie marzylo wysylac zyczenia swiateczne z takim swiatecznym zdjeciem. Dziadkowie tez beda zachwycenie jak dostana-wiec chyba tak😉
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-07-17-00-47-876_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-07-17-00-47-876_com.miui.gallery.jpg
    303,8 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry