reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas od rana może jakaś godzina aktywności a reszta to sen i jedzonko😍 aż się zaczęłam zastanawiać czy z małym jest wszystko ok że tyle śpi 🤔
Moja ok 7 wstała, od 9 do 11 spała, potem na dworze gdzieś koło 13 z niecałą godzinę, do domu po 14 poszłyśmy, a teraz w domu drzemie po trochu 😅 położyłam ją, bo zasnęła, obudziła się i leżała z godzinę, a ja zasnęłam 😂 i wzięłam, bo zaczęła płakać i dalej drzemie 🤷‍♀️
 
reklama
Moja ok 7 wstała, od 9 do 11 spała, potem na dworze gdzieś koło 13 z niecałą godzinę, do domu po 14 poszłyśmy, a teraz w domu drzemie po trochu 😅 położyłam ją, bo zasnęła, obudziła się i leżała z godzinę, a ja zasnęłam 😂 i wzięłam, bo zaczęła płakać i dalej drzemie 🤷‍♀️
Zazdro! Mój wstał o 6, do 17 spał może ze 2h łącznie (w tym godzinę w aucie) i teraz drzemie w kuchni przy włączonym okapie🙈
 
Ja dzis sie zastanawiałam jak ubieracie juz mala na dwor... ja jeszcze dzisiaj cienka czapeczka i polarowa bluza i chustka na szyje ale przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy nie za ciepło. Niby zgrzana nie była. Ale juz zamowilam wlasnie szerokie opaski na glowke. A zakładacie dzieciakom vos na stopy ? Tzn na skarpetki jakies buciki czy niechodki?
 
Ja dzis sie zastanawiałam jak ubieracie juz mala na dwor... ja jeszcze dzisiaj cienka czapeczka i polarowa bluza i chustka na szyje ale przy dzisiejszej pogodzie nie wiem czy nie za ciepło. Niby zgrzana nie była. Ale juz zamowilam wlasnie szerokie opaski na glowke. A zakładacie dzieciakom vos na stopy ? Tzn na skarpetki jakies buciki czy niechodki?
Ja ubieram skarpeteczki a jak zimniej to 2 pary.
 
Hej dziewczyny - moja mala ostatnio dosc czesto ociera sobie lapkami oczy, ewidentnie cos ja tam „gniecie”, zaczela sie tez slinic mocno ale to chyba za wczesnie na zabkowanie 🧐 jeszcze dr google mi podpowiada zapalenie spojowek.

czy ktores z Waszych dzieciaczkow tez ma cos takiego?
 
Hej dziewczyny - moja mala ostatnio dosc czesto ociera sobie lapkami oczy, ewidentnie cos ja tam „gniecie”, zaczela sie tez slinic mocno ale to chyba za wczesnie na zabkowanie 🧐 jeszcze dr google mi podpowiada zapalenie spojowek.

czy ktores z Waszych dzieciaczkow tez ma cos takiego?
Mój też lubi trzeć oczka, że aż czerwone czasem ma 🧐 i też się ślini, wciąż łapki do buzi wkłada i wszystko liże, ale nie pomyślałam, że to coś nie normalnego 😯 przy zapaleniu spojówek to dziecko raczej by płakało, mrużyło oczy, łzawiło i miało czerwone białka oczu, tak myślę, że nie byłoby spokojne.
 
Hej dziewczyny - moja mala ostatnio dosc czesto ociera sobie lapkami oczy, ewidentnie cos ja tam „gniecie”, zaczela sie tez slinic mocno ale to chyba za wczesnie na zabkowanie 🧐 jeszcze dr google mi podpowiada zapalenie spojowek.

czy ktores z Waszych dzieciaczkow tez ma cos takiego?
Moja od urodzenia pcha ręce do oczu (w tym palce pod powieki :o).
Ślinienie i pchanie rączek do buzi też jest na porządku dziennym - ale tydzień temu byłyśmy u pediatry i mówiła, że to nie zęby ;)
 
Hej dziewczyny - moja mala ostatnio dosc czesto ociera sobie lapkami oczy, ewidentnie cos ja tam „gniecie”, zaczela sie tez slinic mocno ale to chyba za wczesnie na zabkowanie 🧐 jeszcze dr google mi podpowiada zapalenie spojowek.

czy ktores z Waszych dzieciaczkow tez ma cos takiego?
Też zdarza się, że trze oczka. Oj, a teraz rączki pcha do buzi, nawet lepsze są, niż smoczek dla niej. Smoka wyciąga, a rączkę pcha do buzi 😂
 
reklama
Do góry