reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czy wasze dzieci też są takie aktywne? Jak młody nie śpi to mam wrażenie, że najchętniej by już wstał i uciekł 😂 taki mały, a tyle siły ma 🤷 dzisiaj wstał przed 8 i od rana tylko jedna drzemka 30 min 😭
 
reklama
Czy wasze dzieci też są takie aktywne? Jak młody nie śpi to mam wrażenie, że najchętniej by już wstał i uciekł 😂 taki mały, a tyle siły ma 🤷 dzisiaj wstał przed 8 i od rana tylko jedna drzemka 30 min 😭
Myślałam, że tylko mój ma dzisiaj takie spanie😑 Walczę i walczę, żeby go uśpić a on ma gdzieś sen. Zaraz wróci starszy z przedszkola i będzie sajgon🙈
 
A my caly tydzien po Kinge bedziemy chodzic 😆
 

Załączniki

  • 20210419_081149.jpg
    20210419_081149.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 81
Czy wasze dzieci też są takie aktywne? Jak młody nie śpi to mam wrażenie, że najchętniej by już wstał i uciekł 😂 taki mały, a tyle siły ma 🤷 dzisiaj wstał przed 8 i od rana tylko jedna drzemka 30 min 😭
Moja właśnie ostatnio jakaś spokojniejsza i śpi sporo. Wstalysymy dzisiaj o 7.30, o 10.30 drzemka pół godziny, potem na spacerze też spała i teraz od 15 znowu śpi 😄😄
 
Czy wasze dzieci też są takie aktywne? Jak młody nie śpi to mam wrażenie, że najchętniej by już wstał i uciekł 😂 taki mały, a tyle siły ma 🤷 dzisiaj wstał przed 8 i od rana tylko jedna drzemka 30 min 😭
U nas od rana może jakaś godzina aktywności a reszta to sen i jedzonko😍 aż się zaczęłam zastanawiać czy z małym jest wszystko ok że tyle śpi 🤔
 
reklama
Do góry