reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
No ja właśnie szukam do domu nowego i oczywiście wszyscy odradzają, a nikt takiej nie ma, ale ja mam już dość białych i kremowych kuchni i mi się czarna matowa mocno podoba😄
My mamy sypialnie w czarnym kolorze. Rzeczywiscie problem w tym ze bardzo widac kurz 😪 nasze biale meble w salonie sa „czysciutkie” w porownaniu z sypialnia 😉 mimo wszystko, podoba mi sie nasza aranzacja 😉
 
Ale wam zazdroszczę tego karmienia na leżąco 🙈🙈🙈 mega wygodne to jest, czasami jak idę w drzemke w dzień to tak karmie młodego i potem śpimy razem, ale raczej unikamy tej pozycji bo on dosłownie nigdy nie odczepia się od cycka jak leży i mleko leci mu cały czas... Nigdy się nie kończy 🤷 i potem jak się już odczepi albo później jak się obudzi to to co mu się nie zmieściło chlupnie na zewnątrz 🥵
U nas niestety tak samo to wygląda, dlatego po karmieniu na lezaco nawet jak zaśnie to go podnoszę, żeby się wszystko ułożyło w brzuszku :)
 
No chyba się zdecyduję, bo chcę mieć kuchnię, która mi się podoba🙂 A pedantką nie jestem, więc nawet jak się będzie palcować bardzo to trudno😄
Ja chyba pojde w takie cos. Bo trochę sie boje az całej czarnej kuchni chociaz bardzo mi sie podoba 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210417_121613_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210417_121613_com.android.chrome.jpg
    254 KB · Wyświetleń: 79
Ja chyba pojde w takie cos. Bo trochę sie boje az całej czarnej kuchni chociaz bardzo mi sie podoba 😁
Ja sobie wymyśliłam same dolne szafki. W sumie na górne nie mam za wiele miejsca na ścianach, a mam spiżarnię niewielką to może się pomieszczę jakoś😉 O takie zdjęcie mnie zainspirowało🙂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210417_124714.jpg
    Screenshot_20210417_124714.jpg
    211,1 KB · Wyświetleń: 71
Ja sobie wymyśliłam same dolne szafki. W sumie na górne nie mam za wiele miejsca na ścianach, a mam spiżarnię niewielką to może się pomieszczę jakoś😉 O takie zdjęcie mnie zainspirowało🙂
Noo wyglada super. 😁Ja niestety musze wszystko pod sufit robić bo sie nie mieszczę z niczym. Bo w domu prawie mebli nie mamy 😂lubimy duze wnetrza a mamy 60 metrow wiec mebli mamy jak najmniej 😂 wiec kuchnie musze zabudowac do sufitu 😂
 
No chyba się zdecyduję, bo chcę mieć kuchnię, która mi się podoba🙂 A pedantką nie jestem, więc nawet jak się będzie palcować bardzo to trudno😄
Moim zdaniem to jest dobry wybór, w kuchni się gotuje, piècze, brudzi...., więc i tak co chwila coś przecierasz...czy białe czy czarne, a czarne będzie oryginalne i przy dobrym oświetleniu powinno super wyglądać.
Ja mam czarną łazienkę i dla mnie jest piękna i jak będę zmieniać kuchnię, to tez6 w ciemne tonacje pójdę😃.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210417-121937_Gallery.jpg
    Screenshot_20210417-121937_Gallery.jpg
    184,2 KB · Wyświetleń: 80
Noo wyglada super. 😁Ja niestety musze wszystko pod sufit robić bo sie nie mieszczę z niczym. Bo w domu prawie mebli nie mamy 😂lubimy duze wnetrza a mamy 60 metrow wiec mebli mamy jak najmniej 😂 wiec kuchnie musze zabudowac do sufitu 😂
No wiadomka, że trzeba dopasować wszystko do swojego wnętrza:) Ja teraz w swoim 43 metrowym mieszkaniu też mam do sufitu, bo kuchnia jest taka malutka, że masakra🙈
 
reklama
Dziewczyny jakbyscie mialy problem uspokoić swoje maluszki to polecam suszarke 😁 testuje od wczoraj i faktycznie dziala. Nawet jak mloda wpadnie w histerie i zalacze suszarke to z automatu sie uspokaja 😵😵😵
 
Do góry