reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Zastanawiam sie co moze byc przyczyna takich krotkich drzemek za dnia... moja ewidentie po poludniu jest zmeczona: jest marudna, szarpie sie z piersia, chce byc co chwile przystawiana.. ale nie zasnie. W nocy pada jak zabita.
Moja najlepiej spi w wozku. Dzisiaj 2 spacery po 2h... Mi zimno juz hahaha. Mojej siostry młody 5 miesięcy ma 2 drzemki po 30 minut, i tak juz ma od 2 miesiecy
 
reklama
A jak mala? Wszystko okej?
Ogólnie mala ok, ladnie przybiera. W piątek 8 tyg mija a mala na wadze dzis 5300. Gardlo ladnie zbladły, za uchem to węzeł powiększony ale podobno tak może być. Do powtórki mamy wyniki badań. Jak wyjda znow słabe to będzie kierowana do kliniki alergologii na diagnostykę. Narazie kazala odstawić doktor plyn do prania bo podejrzewamy ze ta wysypka to od zmiany płynu. Ale okaże sie
 
To nie jest tak, że nabiał szkodzi. Eliminując wszystko z diety nigdy nie dowiesz się na co dziecko ma uczulenie albo dowiesz się za późno... Kolejność powinna być odwrotna, jesz wszystko z umiarem i w razie zmienionych stolców, zmian skórnych, problemów brzuszkowych itp eliminujesz jeden typ produktów z diety. Jeśli nie da efektu to go przywracasz i eliminujesz inny i tak po kolei... Bez sensu wszystko eliminować naraz. To trochę smutne, mi by było szkoda się tak ograniczać bez realnych podstaw.
No u nas jedynie ta skaza białkowa jest potwierdzona. A reszta to takie ogólne zalecenia, ale też mi się wydaje, że to przesada
 
My dziś po szczepieniu, tylko jedno z nas mogło wejść, więc chłopak wszedł, ale z tego co mówił Czaruś był mega dzielny 😍 przy pierwszym wkłuciu zapłakał dopiero jak mu igłę wyciągała, a rotawirusa wsunął jakby mu smakowało, aż lekarka była zdziwiona 🤯😁 mam nadzieję, że nie będzie się nic teraz działo. Mamuśka oczywiście bardziej spanikowana od synka, więc lepiej, że mnie przy tym nie było 🤦‍♂️
 
Zastanawiam sie co moze byc przyczyna takich krotkich drzemek za dnia... moja ewidentie po poludniu jest zmeczona: jest marudna, szarpie sie z piersia, chce byc co chwile przystawiana.. ale nie zasnie. W nocy pada jak zabita.
Chociaż tyle, że w nocy wam śpi, bo nasz to coraz częściej ani w dzień ani w nocy 🤦‍♂️ tak jakby był zmęczony niespaniem w dzień i przez to nie mógł zasnąć w nocy 🤷 wczoraj jedynie od 22 do 4 przespał, ale cały czas się wiercił, że ja spać nie mogłam, bo myślałam, że lada chwila się obudzi 😂 a do tego jeszcze blizna po cc mnie strasznie bolała 😮
 
Chociaż tyle, że w nocy wam śpi, bo nasz to coraz częściej ani w dzień ani w nocy 🤦‍♂️ tak jakby był zmęczony niespaniem w dzień i przez to nie mógł zasnąć w nocy 🤷 wczoraj jedynie od 22 do 4 przespał, ale cały czas się wiercił, że ja spać nie mogłam, bo myślałam, że lada chwila się obudzi 😂 a do tego jeszcze blizna po cc mnie strasznie bolała 😮
O to i mój tak ma, że się wierci ciągle w nocy i ja przez to nie śpię🤦‍♀️ Ale czasami jak zrobi kupę to się uspokaja to wiercenie, a czasami nie🤷‍♀️ Ta noc była tragiczna pod tym względem, a i w dzień spać nie chciał. Ciężkie to życie matki niemowlaka🙈
 
Zup jem więcej niż wcześniej, mięso też, ale pieczone lub na parze, ogólnie taka raczej lekkostrawna dieta. A czy to ma sens czy nie to sama się zaczęłam zastanawiać. Na razie trwa to 7 tygodni, zobaczymy jak długo wytrzymam 😅
Na pewno na zdrowie Tobie to wyjdzie 😁😁ja chyba przejde na taka dietę żeby pozbyć sie kg😁
 
My dziś po szczepieniu, tylko jedno z nas mogło wejść, więc chłopak wszedł, ale z tego co mówił Czaruś był mega dzielny 😍 przy pierwszym wkłuciu zapłakał dopiero jak mu igłę wyciągała, a rotawirusa wsunął jakby mu smakowało, aż lekarka była zdziwiona 🤯😁 mam nadzieję, że nie będzie się nic teraz działo. Mamuśka oczywiście bardziej spanikowana od synka, więc lepiej, że mnie przy tym nie było 🤦‍♂️
U nas tak samo, mąż tylko był przy szczepieniu. Następnym razem ja pójdę, bo lekarka mnie wkurzyła jak weszła do gabinetu i słyszałam jak śmiała się do mojego męża, że mama stchórzyła. Także następnym razem chyba jej coś powiem jak zacznie komentować...
 
reklama
Do góry