reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My dzisiaj mamy szczepienie i boję się bardziej niż jakbym sama miała iść 😁 Najbardziej o tego rotawirusa, że zwróci i trzeba będzie jeszcze raz robić.
Do mnie dzis pani z przychodni dzwonila ze hania ma szczepienie itp itd, ze juz powinna miec 25go.ja mowie ze zglaszalam ze jest na kwarantannie, i ze chcialam teraz w czwartek przyjść. Niestety juz miejsc nie ma... To zapisała nas na 15go kwietnia. Na 5w1
 
reklama
Ja drżę przed bioderkami, na poczatku duzo kladlam na boku dziecko bo mi powiedziano ze tak jest prawodlowo, teraz mala bardzo lubi na boku spac. Ja staram sie ja przestawiac na plecki. A bioderka robimy w 7mym tygodniu bo nie bylo wczesniej terminow.
 
U nas rotawirusa doradzili osobno, wiec z jednym razem zeobilismy 5w1 i pneumokoki a rotawirusa mamy 2 tygodnie pozniej. Mowili ze to zywa szczepionka i dobrze zobaczyc jak dziecko zareaguje. I jesli ok to nastepne juz robic razem 🤔
 
O a nam nie zalecil kontroli 🤔 To się jeszcze coś potem może "popsuć"? Muszę dopytać w przychodni, czy zapisywać małego na kontrolę, czy ta jedna wizyta już wystarczy. Szczerze mówiąc wolałbym skontrolować je jeszcze raz, bo teraz dość wcześnie byliśmy.
My też mamy drugą wizytę zaplanowaną. Myślałam że dlatego, że bioderka jeszcze nie wykształcone do końca, ale położna mówiła że wszystkie dzieci mają kolejna wizytę.
 
Dziewczyny jak wyglądają u Was drzemki dzieci za dnia? Nasza ładnie przesypia noce, ale za dnia od 8.30 właśnie zakończyła drugą półgodzinną drzemkę i oczy jak 5zł - masakra. Dni są masakryczne .... 😢😩
 
Ja drżę przed bioderkami, na poczatku duzo kladlam na boku dziecko bo mi powiedziano ze tak jest prawodlowo, teraz mala bardzo lubi na boku spac. Ja staram sie ja przestawiac na plecki. A bioderka robimy w 7mym tygodniu bo nie bylo wczesniej terminow.
Moja spi na boczkach bardzo lubi. Wizyte dopiero dzisiaj takze się nie bój 😁malo które dziecko ma problemy z bioderkami
 
reklama
Do góry