reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Moja np lubi mieć na jednej stronie glowke tylko... I jej odwracam i chwile wytrzyma i zmienia
A to mi pediatra mówił że to normalne i niemowlaki mają taką preferowana stronę. Martwić się można jeśli byłaby bardzo wygięta w jedną stronę albo w ogóle nie mogła przekręcić główki w drugą. Moj też woli główkę przekręcać w prawo, ale widzę że coraz częściej idzie w drugą stronę 🤭
 
Dziewczyny jak wyglądają u Was drzemki dzieci za dnia? Nasza ładnie przesypia noce, ale za dnia od 8.30 właśnie zakończyła drugą półgodzinną drzemkę i oczy jak 5zł - masakra. Dni są masakryczne .... 😢😩
Nasz w nocy śpi różnie, a w dzień to raczej zawsze mało 🙄 dzisiaj mi zasnął jak był czas na jedzonko przed szczepionką i musiałam rozbudzić, żeby potem nie jadł krótko przed 🙁
 
Moja w nocy śpi pięknie!!! budzi mnie tylko raz lub dwa w nocy..., a w dzień jest różnie, np. wczoraj spała ze 2h tylko, a dziś je i spi tylko🤷‍♀️🤷‍♀️ i częściej jest tak.
 
Moja np lubi mieć na jednej stronie glowke tylko... I jej odwracam i chwile wytrzyma i zmienia
U nas to samo ciągle przekręca na lewą stronę i tak mu wygodnie. Martwię się właśnie żeby to nie było wzmożone napięcie mięśniowe bo często się też odgina. Jutro mamy wizytę u pediatry to zobaczymy co powie.
 
U nas to samo ciągle przekręca na lewą stronę i tak mu wygodnie. Martwię się właśnie żeby to nie było wzmożone napięcie mięśniowe bo często się też odgina. Jutro mamy wizytę u pediatry to zobaczymy co powie.
Mu dzis byliśmy na wizycie w poradni neonatologixznej i tez pytałam o tą glowke bo mala przekreca tylko w prawa stronę. W druga bardzo mało i doktor kazala podkładać pieluszkę lub kocyk co jakiś czas żeby nie miala możliwości ciagle kręcić tylko w jedną. I wtedy się zmusi odkręcać w druga. Bo mowi ze inaczej moze byc potem problem z tym.
 
Mu dzis byliśmy na wizycie w poradni neonatologixznej i tez pytałam o tą glowke bo mala przekreca tylko w prawa stronę. W druga bardzo mało i doktor kazala podkładać pieluszkę lub kocyk co jakiś czas żeby nie miala możliwości ciagle kręcić tylko w jedną. I wtedy się zmusi odkręcać w druga. Bo mowi ze inaczej moze byc potem problem z tym.
A jak mala? Wszystko okej?
 
reklama
Zastanawiam sie co moze byc przyczyna takich krotkich drzemek za dnia... moja ewidentie po poludniu jest zmeczona: jest marudna, szarpie sie z piersia, chce byc co chwile przystawiana.. ale nie zasnie. W nocy pada jak zabita.
 
Do góry