reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ha ha ja dopiero od niedawna nie mam krwawienia, jeszcze jakieś żółtawe resztki połogowe mam, niecałe 7 tygodni minęło od porodu, nawet nie wiem kiedy ten okres dokładnie powinien wrócić 🤷 póki co mało bo mało, ale cyckiem też karmię, więc prędko okresu się nie spodziewam, ale jestem ciekawa, czy faktycznie będzie mniej bolesny niż przed ciążą 🧐
Moja koleżanka która karmi tylko cyckiem dostała okres po 6 tygodniach 🤨 dlatego ja sama za siebie trzymam kciuki żeby jak najpóźniej wrócił 🙈
 
Mój za długo sam sobą się nie zajmie, bo jest ryk. Ostatnio bardzo mało śpi (dzisiaj to przechodzi samego siebie... od 3:30 nie śpi, a w dzień tylko jakieś 4h łącznie w tym 1,5h na spacerze), ledwo na posiłki możemy go zostawić samego 😔
To i tak łaskawe dziecko. Jak jestem sama, to jem jak śpi mała, o ile uda się odłożyć bez brudzenia. Jak jesteśmy z mężem, to jemy na zmianę 😂 Dziś tylko Wielkanoc śniadanie udało się razem zjeść. No, prawie, bo mała się pod koniec obudziła
 
U nas jeszcze dochodzi to, ze jak ja biore mala na rece to ona od razu szuka piersi. I oczywiscie histeria jak nie dam. Wiec noszenie na rekach odpada 😒 klade ja na kolana i tak zabawiam - to jedyna pozycja w ktorej nie upomina sie o piers.
 
Dostała już któraś z Was okres? 🤔😬 u mnie jutro 2 miesiące po porodzie i całe szczęście nadal nie mam 😃 podobno przez caly okres karmienia piersią można nie mieć, więc chwilo trwaj! 😃
Ja poprzednio jak karmiłam starszego syna to wrócił mi okres po 9 miesiącach (karmiłam łącznie coś około 13 miesięcy), więc mam nadzieję, że i tym razem ten piękny czas bez okresu tyle potrwa😁
 
reklama
Mój za długo sam sobą się nie zajmie, bo jest ryk. Ostatnio bardzo mało śpi (dzisiaj to przechodzi samego siebie... od 3:30 nie śpi, a w dzień tylko jakieś 4h łącznie w tym 1,5h na spacerze), ledwo na posiłki możemy go zostawić samego 😔
Moja dziś 3/4 dnia przespała....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ aż nudno było! Ja chciałam ćwixzyć podnoszenie główki leżąc na brzuszku, a ona tylko jadła i spała..., więc na podnoszenie główki ją barałam mięszy zmienianiem pieluchy, a kolejnym karmieniem🤣😂😛
 
Do góry