reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Moja dziś 3/4 dnia przespała....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ aż nudno było! Ja chciałam ćwixzyć podnoszenie główki leżąc na brzuszku, a ona tylko jadła i spała..., więc na podnoszenie główki ją barałam mięszy zmienianiem pieluchy, a kolejnym karmieniem🤣😂😛
Mój się w końcu nauczył główkę podnosić! 😍 Ale z tym (nie)spaniem to nam dał dzisiaj nieźle popalić... Dopiero niedawno zasnął mi na rękach i przed chwilą zaniosłam go do łóżeczka, jeszcze przypadkiem potrząsnęłam nim wkładając do łóżeczka, trochę się powiercił, ale o dziwo na razie śpi 🤫 ciekawe jak długo...
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-04-21-28-17-747_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-04-04-21-28-17-747_com.miui.gallery.jpg
    414,6 KB · Wyświetleń: 86
reklama
To i tak łaskawe dziecko. Jak jestem sama, to jem jak śpi mała, o ile uda się odłożyć bez brudzenia. Jak jesteśmy z mężem, to jemy na zmianę 😂 Dziś tylko Wielkanoc śniadanie udało się razem zjeść. No, prawie, bo mała się pod koniec obudziła
My zazwyczaj też na zmianę, ale czasem się uda, że jest w miarę spokojny i możemy zjeść razem, łaskawiec jeden 😂 a jak jestem sama, to śniadanie albo z nim na rękach sobie szykuję albo korzystam z chwili jak jest spokojny i potem już jem z nim 🙈
 
Mój się w końcu nauczył główkę podnosić! 😍 Ale z tym (nie)spaniem to nam dał dzisiaj nieźle popalić... Dopiero niedawno zasnął mi na rękach i przed chwilą zaniosłam go do łóżeczka, jeszcze przypadkiem potrząsnęłam nim wkładając do łóżeczka, trochę się powiercił, ale o dziwo na razie śpi 🤫 ciekawe jak długo...
Pięknie!!!
 
reklama
U mnie to samo i jak nie ma smoka, to pcha piąstkę do buzi :) moja już od dłuższego czasu się ślini tak, ale to też może i przez to wędzidełko 😏
Dziewczyny czy to możliwe że 2 miesięczne dziecko będzie zabkowalo? U mnie mala zaczela sie potwornie slinic:/
Moja też się ślini, pcha rękę do buzi i też się zaczęłam zastanawiać nad tym czy to możliwe, że to ząbki. Szczególnie jak wczoraj większość dnia bardzo marudna była...
 
Do góry