reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci sa w stanie ssme sie soba zajac pomidzy spaniem i karmieniami? Bo nasza mala to max pol godziny jesli sama na macie, pozniej trzeba ja zabawiac a jak nie to placz i cyc 😪
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci sa w stanie ssme sie soba zajac pomidzy spaniem i karmieniami? Bo nasza mala to max pol godziny jesli sama na macie, pozniej trzeba ja zabawiac a jak nie to placz i cyc 😪
U nas niestety nie. Albo spanie,albo butla, ale tak to trzeba gadać i zabawiać albo nosić. Sama nie zostanie bo jest placz ;D
 
Ja nie wiem. U nas 2 miesiące 10., Przez 6 tygodni cały czas coś było, od 1.5 spokój. Wczoraj pojawil mi się śluz z krwią i nie wiem czy po stosunku coś jeszcze się oczyściło, czy już okres pojawi się, oby nie.... Karmię tylko piersią.
Dostała już któraś z Was okres? [emoji848][emoji51] u mnie jutro 2 miesiące po porodzie i całe szczęście nadal nie mam [emoji2] podobno przez caly okres karmienia piersią można nie mieć, więc chwilo trwaj! [emoji2]
 
reklama
A byłaś już z malutkim na USG bioderek? Bo nam doktor powiedział że takie małe dzieci nie powinny być w rożku, żeby miały możliwość swobodnego zrobienia "żabki" nóżkami. Wtedy bioderka prawidłowo się rozwijają ☺
Moja mała też śpi w rożku od urodzenia, tak nam radziła położna. Byliśmy na bioderkach i wszystko w porządku ;)
 
Do góry