reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Czy wy szczepicie swoje dzieciątka tymi podstawowymi szczepionkami czy skojarzonymi 5w1, 6w1 ? Mam mega dylemat a opinie są mega skrajne...
 
Dziewczyny karmiace piersia - czy uzywacie smoczka? Ja bardzo nie chcialam i mialam straszne wyrzuty sumienia jak dzisiaj zdecydowalam sie podac. Ale nasza mala ma tak ogromna potrzebe ssania ze nie bylam juz w stanie nic innego wymyslic. Okazal sie byc zbawienny, nareszcie mala jest spokojna bez cycka.
 
Dziewczyny karmiace piersia - czy uzywacie smoczka? Ja bardzo nie chcialam i mialam straszne wyrzuty sumienia jak dzisiaj zdecydowalam sie podac. Ale nasza mala ma tak ogromna potrzebe ssania ze nie bylam juz w stanie nic innego wymyslic. Okazal sie byc zbawienny, nareszcie mala jest spokojna bez cycka.
Ja podaje smiczek czy karmisz piersia czy mm dajesz nie ma zmeczenia mi smiczek tylek ratowal
 
reklama
Dziewczyny karmiace piersia - czy uzywacie smoczka? Ja bardzo nie chcialam i mialam straszne wyrzuty sumienia jak dzisiaj zdecydowalam sie podac. Ale nasza mala ma tak ogromna potrzebe ssania ze nie bylam juz w stanie nic innego wymyslic. Okazal sie byc zbawienny, nareszcie mala jest spokojna bez cycka.
Też się nad tym zastanawiam. Trochę się boję, że zaburzy to efektywność ssania piersi, ale z drugiej strony przecież dużo dzieci ma smoczka i jest karmione piersią. Mój synio też by ssał i ssał, a mam wrażenie, że niekoniecznie jadł, bo bardzo dużo ulewa🤦‍♀️

Czy dziewczyny kp jecie wszystko czy unikacie jakichś produktów/potraw? Wiem, że niby nie ma diety matki karmiącej piersią, ale już się sama zastanawiam czy nie od mojej diety małego boli brzuch (bo póki co to jadłam wszystko)🤷‍♀️
 
Do góry