reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie tez przesypia po tyle. Jesli przybywa na wadze to bym sie nie martwila, moze w koncu sie uspokaja. Gdyby za dnia sie nie wybudzila szybciej niz po 4h to bym budzila do jedzonka, ale jeszcze dluzej niz 4h nie spala :) 3-4 to u nas w miare norma, po poludniu troche rzadziej bo jakos robi sie marudna. Pamietaj ze na mm dzieci chyba dluzej tez przesypiaja bo jest bardziej kaloryczne i to jest jak najbardziej ok.
Aha, wybudzalabym tylko dlatego bo sama nie jestem jeszcze pewna ze z pokarmem wszystko ok. Ale jak sie upewnie ze mala przybiera dobrze na wadze to tez nie bede sie spinac i dam jej pospac... i sobie tez 😉
 
reklama
Hej, my dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Krzyś grzeczny i dzielny bardziej niż mama [emoji23] dwa wkłucia po jednym do każdej nóżki. Tak przy tym płakał że pierwszy raz widziałam u niego łzy... ale pielęgniarka mówiła że te szczepionki bolą. Przed nami też była taka malutka dziewczynka i też okropnie płakała. Na szczęście już po i wszystko już dobrze :)
 
Wlasnie nie wiem. W nocy musialqm wybudzać ja na karmienie bo jakby mogła to by spala ciągiem i 5 godzin. Za to wieczorem taki koncert ze aż przykro. Rano troche marudziła a teraz już druga drzemka po karmieniu. A ze ja nie potrafię dojść do siebie to tak nam ciezko dojść do ładu ze sobą
Musi sie przyzwyczaić do domku, i zobsczysz ze złapie swój rytm 😁daj jej i sobie troche czasu. Moja tez wieczorem koncert życzeń miala i sama nie wiedzialam o co jej chodzi. Niech spi wkoncu nikt jej nie budzi tak jak w szpitalu!
 
Dziewczyny ile śpią wasze 3-4 tygodniowe maluszki? U mnie mala dzis zaczrla przesypiać nawet do 3.5-4 godzin między karmieniami i sie zastanawiac czy mam się czym niepokoić. Przy tej depresji, nerwicy stresuje mnie wszystko co związane z nia
Moj mial rekord 5godzin spal a tak tak to 3 godz 3.5 godz spi czasem i 4godz
 
Hej, my dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Krzyś grzeczny i dzielny bardziej niż mama [emoji23] dwa wkłucia po jednym do każdej nóżki. Tak przy tym płakał że pierwszy raz widziałam u niego łzy... ale pielęgniarka mówiła że te szczepionki bolą. Przed nami też była taka malutka dziewczynka i też okropnie płakała. Na szczęście już po i wszystko już dobrze :)
To malo mial wkluc, myslalam ze 4 będzie mial jak bralas te klasyczne szczepienia.
 
reklama
Do góry