reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny a jak ubieranie swoje maluchy jak wychodzicie na dwór ? Ja jutro kontrol w szpitalu i kompletnie nei wiem co założyć.. Czy body + pajac wystarczy pod polarowego pajaca do nosidełka ? Plus oczywiscie grubsza czapeczka.
 
Jak na minusie bylo to zakladalam pajaca na to swterek i spodnie jakies i kombinezon taki misiowy nie za gruby i czapeczka a jak jest w plusie to pajac swterek i kombinezon[emoji4]i do fotelika do spiworka
Dziewczyny a jak ubieranie swoje maluchy jak wychodzicie na dwór ? Ja jutro kontrol w szpitalu i kompletnie nei wiem co założyć.. Czy body + pajac wystarczy pod polarowego pajaca do nosidełka ? Plus oczywiscie grubsza czapeczka.
 
Czemu chcesz uniknąć oksytocyny??
Dwie moje siostry miały oxy przy drugim porodzie i obie zgodnie mówią, że ból nie do zniesienia w całym ciele, i że pierwsze porody bez oxy i bez znieczulenia były o niebo lepsze, a do tego lekarz powiedział, że lepiej żeby samo się rozkręciło, bo po wywoływaniu oxy jest większe ryzyko powikłań niż jak idzie wszystko naturalnie
 
Dwie moje siostry miały oxy przy drugim porodzie i obie zgodnie mówią, że ból nie do zniesienia w całym ciele, i że pierwsze porody bez oxy i bez znieczulenia były o niebo lepsze, a do tego lekarz powiedział, że lepiej żeby samo się rozkręciło, bo po wywoływaniu oxy jest większe ryzyko powikłań niż jak idzie wszystko naturalnie
Nawet nie wiedziałam o tym. Dzięki za przydatną informację;)
 
Dwie moje siostry miały oxy przy drugim porodzie i obie zgodnie mówią, że ból nie do zniesienia w całym ciele, i że pierwsze porody bez oxy i bez znieczulenia były o niebo lepsze, a do tego lekarz powiedział, że lepiej żeby samo się rozkręciło, bo po wywoływaniu oxy jest większe ryzyko powikłań niż jak idzie wszystko naturalnie
Nawet nie wiedziałam o tym. Dzięki za przydatną informację;)
Jak się ostatnio pytałam na IP w swoim szpitalu, to lekarz mi powiedział, że w przypadku małego rozwarcia zaczynają od cewnika Foleya. Także nie zawsze od razu wkracza oksytocyna.
Termin na dzisiaj 😅, jak nic się nie zadzieje 22.02 idę na oddział leżeć... Jakoś od 22:00 chodzę ciągle do toalety nie wiem czy mały majstruje przy pęcherzu czy co 😅
Ja też mam czas do 22.02.

Zaglądam po wieści od @Beti.mama a tu cisza. Mam nadzieję, że odpoczywa już z Czarusiem
 
Ostatnia edycja:
😘

U nas druga doba razem 🥰 malutka jest absolutnie cudowna. Jak na nia patrze to nie moge uwierzyc ze dopiero co byla w brzuszku.

kurcze juz bylam taka zadowolona bo ladnie sie przysysa do cycusia, i wydawalo mi sie ze super ssie, ale dzisiaj zeby sie upewnic chcialam sprawdzic pokarm laktatorem. Po 15min wyszlo tylko pare kropelek 😭 troche mnie to dobilo ze myslalam ze choc troche ja jednak karmie. A tu dziecko pewnie glodne bylo caly czas. I teraz sama nie wiem czy prosic zeby dokarmiali czy nie...

teraz tez mam chwilowa zalamke. Warunki w szpitalu sa ciezkie, mleka nie ma, odwiedzin nie ma ... :( chociaz tyle ze mam mega fajna wspolokatorke, ktora mnie uczy wszystkiego. Inaczej strasznie bym sie bala obchodzic z taka kruszyna.

my nie niestety troche posiedzimy bo mala
ma podejrzenie nadkrzepliwosci krwi i chca jej zrobic badania zeby sie upewnic. Powiedzieli ze tak do tygodnia moga nas przetrzymac.

Ale powiem Wam ze jak na nia patrze to ten widok wynagradza mi wszelkie troski i zmartwienia. Jest przesliczna 🥰
 
kurcze juz bylam taka zadowolona bo ladnie sie przysysa do cycusia, i wydawalo mi sie ze super ssie, ale dzisiaj zeby sie upewnic chcialam sprawdzic pokarm laktatorem. Po 15min wyszlo tylko pare kropelek 😭 troche mnie to dobilo ze myslalam ze choc troche ja jednak karmie. A tu dziecko pewnie glodne bylo caly czas. I teraz sama nie wiem czy prosic zeby dokarmiali czy nie...
Podobno ilość odciąganego laktatorem pokarmu nie odzwierciedla faktycznej jego ilości, więc niekoniecznie dziecko jest głodne :) Ale dla mnie nadal to wszystko to tylko teoria, więc niech się ktoś mądrzejszy wypowie.
 
reklama
Podobno ilość odciąganego laktatorem pokarmu nie odzwierciedla faktycznej jego ilości, więc niekoniecznie dziecko jest głodne :) Ale dla mnie nadal to wszystko to tylko teoria, więc niech się ktoś mądrzejszy wypowie.
Hmm bede sie tego trzymac 🙏 poprosilam zeby ja po karmieniu jeszcze dokarmily, zeby miec pewnosc ze jednak cos zjadla w nocy, troche tez odpoczac i od jutra cisne juz regularnie z karmieniem + laktatorem. 😯
 
Do góry