reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Kolacja, wino, świece, drażnienie sutków, sex i nic, ja nadal w dwupaku🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Dziś od rana metro, schody, zakupy, spacer i nadal nic, ale jest postęp... w nocy jak wstałam.siku, to ledwo do sypialki wróciłam tak nisko dziecko czułam... i brzuch niżej jest. Pewnie się łudzę, ale myślę, że mała zrozumiała, że już dość tego i zaczyna mi pomagać🙃😉😍

@Beti.mama, ja wszystko rozumiem, ale jak tak długo nie dajesz znać, to ja się zaczynam denerwować i jeszcze bardziej bać tego porodu... Jak się czujesz i Czaruś?🥰
 
Kolacja, wino, świece, drażnienie sutków, sex i nic, ja nadal w dwupaku🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Dziś od rana metro, schody, zakupy, spacer i nadal nic, ale jest postęp... w nocy jak wstałam.siku, to ledwo do sypialki wróciłam tak nisko dziecko czułam... i brzuch niżej jest. Pewnie się łudzę, ale myślę, że mała zrozumiała, że już dość tego i zaczyna mi pomagać🙃😉😍

@Beti.mama, ja wszystko rozumiem, ale jak tak długo nie dajesz znać, to ja się zaczynam denerwować i jeszcze bardziej bać tego porodu... Jak się czujesz i Czaruś?🥰
Ja tez zaczynam sie martwic!!! A ty kwiatku dzisiaj w nocy urodzisz mowie ci 😀😀😀 czuje to swoim wielkim nosem 😂
 
Kolacja, wino, świece, drażnienie sutków, sex i nic, ja nadal w dwupaku🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Dziś od rana metro, schody, zakupy, spacer i nadal nic, ale jest postęp... w nocy jak wstałam.siku, to ledwo do sypialki wróciłam tak nisko dziecko czułam... i brzuch niżej jest. Pewnie się łudzę, ale myślę, że mała zrozumiała, że już dość tego i zaczyna mi pomagać🙃😉😍

@Beti.mama, ja wszystko rozumiem, ale jak tak długo nie dajesz znać, to ja się zaczynam denerwować i jeszcze bardziej bać tego porodu... Jak się czujesz i Czaruś?🥰
U mnie dziś dłuższy spacer. I schody też, ale to standard przy 4. piętrze bez windy ;)
Mam nadzieję, że jak pójdę dziś do lekarza, to się dowiem, że jest postęp i szansa na poród do poniedziałku.

Też już się martwię o @Beti.mama Ale może po porodzie nie myśli o forum :)
 
reklama
Do góry