reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Może w grudniu się uda przymierzyć :)
W grudniu to już będzie późno, chcę mieć wszystko gotowe do końca listopada, grudzień poświęcę raczej na poszukiwanie prezentów świątecznych dla rodziny, zresztą kto wie jak to będzie, może do końca roku pozamykają nie tylko sklepy, ale i nas w domach :/
 
Jaki rozmiar zamówiłaś? Mi biust nic nie urósł w ciąży ( rozmiar D), ale nie wiem czy jeszcze się nie zmieni.
Zazdroszczę, mi urósł strasznie, a już przed ciążą uważałam, że cycki mam za duże i tak jak większość kobiet podczas odchudzania liczy, że biust im nie zmaleje, tak ja się bardzo cieszyłam jak kg z cycków uciekały :D No i już prawie było dobrze, jeszcze kilka kg mi zostało do zrzucenia, a tu bęc - ciąża i znowu w górę 😂
 
Dziewczyny, ja tez polecam koszule ciazowe i staniki ze strony szykownamama. Zamawialam u nich i maja fajna jakosc i ceny tez jak na allegro.
ja przed ciaza mialam maly biust-miseczka B, a teraz zamowilam stanik Cdo karmienia i za maly🤦‍♀️ Ale ja sie akurat z tego ciesze.
 
Dziewczyny, ja tez polecam koszule ciazowe i staniki ze strony szykownamama. Zamawialam u nich i maja fajna jakosc i ceny tez jak na allegro.
ja przed ciaza mialam maly biust-miseczka B, a teraz zamowilam stanik Cdo karmienia i za maly🤦‍♀️ Ale ja sie akurat z tego ciesze.
Często rozmiar rozmiarowi nie równy :) nawet w tym samym sklepie wystarczy inny model przymierzyć i już nie to :)

W grudniu to już będzie późno, chcę mieć wszystko gotowe do końca listopada, grudzień poświęcę raczej na poszukiwanie prezentów świątecznych dla rodziny, zresztą kto wie jak to będzie, może do końca roku pozamykają nie tylko sklepy, ale i nas w domach :/
Ooo jak szybko ;) na szczęście sklepów online nie zamkną :)
 
Póki co jakoś nie jestem przekonana, jem buraczki :D No i biorę jeszcze ten lek, jak już nie będzie innej opcji, to spróbuję :p Ale, że jak robić? Jak robisz ten sok z buraka? Sokowirówki, ani wyciskarki nie mam :( Ja myślałam, że to można gdzieś kupić, bo babrać w burakach się nie lubię!
Sorki, mam lekkie opoznienie :) ja robie w wyciskarce wolnoobrotowej. Bez tego mozna zrobic tez zakwas buraczanyhttps://m.youtube.com/watch?v=ywgxRuqCNxs ale to duzo roboty. Mozna tez kupic sok z burakow w aptece - moim zdaniem duzo mniej smaczny niz robiony, ale jest to opcja. Sprawdz tylko czy kobiety w ciazy moga. Ja ostatnio chcialam kupic sok z pokrzywy ale byla info ze nie jest wskazany dla ciezarnych.
 
reklama
Do góry