reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas 107 bo na koncowke lutego, ale tez mam wrazenie, ze szybko leci. Dzisiaj swieto, wiec akurat czas, zeby zaczac remont-malowanie scian i mebli w zabudowie i zamiana pokoi. Łóżeczko wczoraj zamowilam, ale czas oczekiwania 4-8 tygodni. Czy Wy planujecie na poczatku spac z maluchem w jednym pokoju, czy odrazu ulokowac go w swoim pokoiku?
Z dzieckiem w pokoju, srednio co 2 - 3 h karmienie. Wiec nie będzie mi sie chciało chodzic do drugiego pokoju. Z reszta kazde jęknięcie bym leciała do pokoju takze nikomu by to nie służyło 😂 dlatego ja mam dostawke do naszego łóżka, cyc i spać 😂
 
reklama
Ja też lubię, ale nie lubię ich trzeć, gotowanie odpada, bo od jakiegoś czasu kupuję już ugotowane 😝 ale też nie znowu, żebym jadła je codziennie 😁 a soku nigdy nie piłam, więc nie wiem, ale coś czuję, że nie jest za dobry 🙈
To dobrze sobie masz ze gotowce kupujesz ja zawsze sama robie rekawiczki ubieram i robie:) soku tez nie pilam ale niewiem czy dobre jest tez ❤ja tez czekam az mi przyjda moje fajne koszule jedna z zyrafa a 2moj maz mi wybral ❤i majtki bez szwowe bo juz duzo za male mam i cisna 😂
 
U nas 107 bo na koncowke lutego, ale tez mam wrazenie, ze szybko leci. Dzisiaj swieto, wiec akurat czas, zeby zaczac remont-malowanie scian i mebli w zabudowie i zamiana pokoi. Łóżeczko wczoraj zamowilam, ale czas oczekiwania 4-8 tygodni. Czy Wy planujecie na poczatku spac z maluchem w jednym pokoju, czy odrazu ulokowac go w swoim pokoiku?
U mnie +/- 91 dni jeszcze, coraz bliżej końca, od stycznia to już z górki poleci (akurat syna mam z lutego, to nie wiedziałam kiedy a już to luty i poród) 😉

Z synem w jednym pokoju do roczku razem byliśmy ale to dlatego że 13 m-cy karmiłam piersią a od tego czasu śpi sam w swoim pokoju ☺
Teraz też planuje tak spać bo to fajnie się u nas sprawdziło 😊 a tak w ogóle to zalecają spać z dzieckiem w jednym pokoju przynajmniej do 6 m.ż. głównie chodzi o bezpieczeństwo dziecka.
 
U nas 107 bo na koncowke lutego, ale tez mam wrazenie, ze szybko leci. Dzisiaj swieto, wiec akurat czas, zeby zaczac remont-malowanie scian i mebli w zabudowie i zamiana pokoi. Łóżeczko wczoraj zamowilam, ale czas oczekiwania 4-8 tygodni. Czy Wy planujecie na poczatku spac z maluchem w jednym pokoju, czy odrazu ulokowac go w swoim pokoiku?
My nie mamy wyboru, mamy tylko salon z kuchnią i sypialnię, więc maluszek będzie spał z nami, ale gdybyśmy mieli oddzielny pokój dla dziecka, myślę, że i tak na początku spałby w naszej sypialni, co by mieć go cały czas na oku no i nie latać co chwilę do jego pokoju ;)
 
To dobrze sobie masz ze gotowce kupujesz ja zawsze sama robie rekawiczki ubieram i robie:) soku tez nie pilam ale niewiem czy dobre jest tez ❤ja tez czekam az mi przyjda moje fajne koszule jedna z zyrafa a 2moj maz mi wybral ❤i majtki bez szwowe bo juz duzo za male mam i cisna 😂
Dużej różnicy w smaku nie ma, a ile mniej pracy także polecam - w każdym markecie praktycznie teraz takie są :D Ja właśnie odebrałam 2 paczki z koszulami - jedna urocza, trochę luźna, ale raczej nie będę wymieniać na mniejszą, drugą chyba wymienię, bo jest dużo za duża 😂 Ta druga też ładna, ale bardziej praktyczna niż ładna, może pójdzie do porodu, chociaż czekam jeszcze za trzecią i ta trzecia miała być do porodu, więc zobaczymy, majtki (ale poporodowe, bo na okres ciąży noszę takie zwykłe co przed ciążą - wszystkie nadal dobre) też lada dzień powinny przyjść :)
 
Dużej różnicy w smaku nie ma, a ile mniej pracy także polecam - w każdym markecie praktycznie teraz takie są :D Ja właśnie odebrałam 2 paczki z koszulami - jedna urocza, trochę luźna, ale raczej nie będę wymieniać na mniejszą, drugą chyba wymienię, bo jest dużo za duża 😂 Ta druga też ładna, ale bardziej praktyczna niż ładna, może pójdzie do porodu, chociaż czekam jeszcze za trzecią i ta trzecia miała być do porodu, więc zobaczymy, majtki (ale poporodowe, bo na okres ciąży noszę takie zwykłe co przed ciążą - wszystkie nadal dobre) też lada dzień powinny przyjść :)
Chodzi Ci o siateczkowe majtki?
 
reklama
Do góry