reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
kurcze to ja to jestem jakas szczesciara, bo chodze na nfz tez i mialam od poczatku ciazy 3 wizyty i na kazdej usg bez problemu, nastepna wizyta za miesiac i to bedzie polowkowe usg takze na pewno odbedzie sie z usg i wszystkimi pomiarami.

Moze powinnas poprosic o usg, bo ja to nie wyobrazam sobie juz do konca ciazy czyli przez nastepne 4,5 miesiaca nie miec podgladu do malenstwa [emoji52]
ja chodze na NFZ i mam tylko 3 usg przez cała ciąże....
 
kurcze to ja to jestem jakas szczesciara, bo chodze na nfz tez i mialam od poczatku ciazy 3 wizyty i na kazdej usg bez problemu, nastepna wizyta za miesiac i to bedzie polowkowe usg takze na pewno odbedzie sie z usg i wszystkimi pomiarami.

Moze powinnas poprosic o usg, bo ja to nie wyobrazam sobie juz do konca ciazy czyli przez nastepne 4,5 miesiaca nie miec podgladu do malenstwa [emoji52]
Ogólnie dla mnie ten NFZ caly smieszny jest 3usg na 8miesiecy 😥
 
Prywatnie ;) W obecnej sytuacji byłabym się chodzi na NFZ bo teleporada z ginekologiem mnie nie urządza
emoji38.png
nie no śmieje się, nie wiem jak teraz wyglądają wizyty na NFZ :)
U nas wizyty sa raz w miesiącu miesiącu. Ostatnio nawet raz na 2tyg ze względu na problemy zdrowotne. Usg było na początku i potem w 13tyg. Teraz będzie połówkowe jako 3 usg. I myślę że mimo że to NFZ to napewno jakieś usg będzie bo wątpię że nie zrobią przez połowę ciąży żadnego usg już :p
Jeżeli chodzi o NFZ to jak narazie nie narzekamy bo wizyty sa regularne i dość konkretne :)
 
Ja też chodzę na NFZ i poprzednio też chodziłam i to USG to tylko w teorii 3 razy przysługuje, a prawda jest taka, że jak trzeba było to bez problemu mi doktor robiła albo zlecała zrobienie:) Ja ogólnie jestem zadowolona z opieki👍
 
kurcze to ja to jestem jakas szczesciara, bo chodze na nfz tez i mialam od poczatku ciazy 3 wizyty i na kazdej usg bez problemu, nastepna wizyta za miesiac i to bedzie polowkowe usg takze na pewno odbedzie sie z usg i wszystkimi pomiarami.

Moze powinnas poprosic o usg, bo ja to nie wyobrazam sobie juz do konca ciazy czyli przez nastepne 4,5 miesiaca nie miec podgladu do malenstwa [emoji52]
Ja tez juz bylam na prywanie na usg bo bym nie wytrzymala😉
 
Jeżeli chodzi o prywatne wizyty to co ile mniej więcej macie? Na każdej wizycie jest wykonywane Usg?
Tak, ja też chodzę prywatne, wizytę mam co miesiąc i na każdej robione jest USG 🙂 do tego co najmniej po 5 zdjęć maluszka w różnych pozycjach, bo tak się wierci mały 🙂 no i serduszko mogę posłuchać jak bije ❤️
 
Ale czujesz codziennie? Ja ostatnio czulam mocno a teraz sie wsluchuje bo jakos panicznie sie boje i doszukuje sie
Hej, ja mam termin na 14 luty, Walentynki 😁 też tak miałam że na początku czułam mocne ruchy maluszka a na następny dzień prawie w ogóle, też panikowalam, ale teraz już czuję codziennie, najlepiej po posiłku się położyć i trzymać ręce na brzuchu wtedy ponoć dzidziuś jest najbardziej ruchliwy🙂
 
reklama
Do góry