reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie, trzeba samemu powiedzieć w rejestracji kiedy się chce następna wizytę. Ja niestety chodzę co 2 tygodnie ze względu na plamienia.
Na zupy patrzeć nie mogę a zawsze lubiłam 😒
 
reklama
Mniam, mniam :) pomysłów dałyście na pół tygodnia. Dzisiaj wymyślilam placki po węgiersku, ale schabik zrobię w niedzielę [emoji7] właśnie kupiłam taki piękny kawałek.
Mój mąż na szczęście jest gatunek wszystko jedzący
Mój też wszystko jedzący na szczęście, ale z domu nauczony że jak zupa to i drugie musi być :) a u mnie zupa to już obiad ;) chociaż zupowa nie jestem
 
ja to mam mega apetyt jeśli chodzi o jedzonko a spaghetii jadłam jak szalona 😁
To fajnie masz bo jak na razie muszę wybrzydzać w jedzeniu żeby jako tako się czuć ☺

A jak już piszecie o tych zupach to mnie wzięło na kalafiorową tylko muszę jeszcze zdobyć tego kalafiora 😀
 
Ostatnia edycja:
W nocy mojego szkraba zaczęło coś łapać, dziś ma katar i gorączke, musiał się zarazić od kuzynostwa a myślałam że już go nic nie złapie, mam tylko nadzieje że skończy się na zwykłym przeziębieniu 😐
 
Wiadomo, koszty przed nami ogromne . Ja się boje nawet o tym myśleć [emoji85]
Ja tam kupuje wszystko online, poluję na promki :) Jakoś w pierwszej ciąży mnie te koszty nie powaliły ;) to było 2 lata temu :) W tej ciąży to już w ogóle luz, bo mam wszystko świeże po starszaku - nie zdążyłam tego na strych wynieść nawet :) zaopatrzę się w pierwsze ubranka i artykuły pierwszej potrzeby :)
W nocy mojego szkraba zaczęło coś łapać, dziś ma katar i gorączke, musiał się zarazić od kuzynostwa a myślałam że już go nic nie złapie, mam tylko nadzieje że skończy się na zwykłym przeziębieniu [emoji52]
U nas też od kilku dni okropny katar na tapecie. I noce kiepskie, bo nie ma jak oddychać. Zdrówka życzę :)
 
Ja tam kupuje wszystko online, poluję na promki :) Jakoś w pierwszej ciąży mnie te koszty nie powaliły ;) to było 2 lata temu :) W tej ciąży to już w ogóle luz, bo mam wszystko świeże po starszaku - nie zdążyłam tego na strych wynieść nawet :) zaopatrzę się w pierwsze ubranka i artykuły pierwszej potrzeby :)U nas też od kilku dni okropny katar na tapecie. I noce kiepskie, bo nie ma jak oddychać. Zdrówka życzę :)
No ja też mam wszystko po starszym synu 😀

Nie dziękuje ☺ również życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😊
 
reklama
Ja tam kupuje wszystko online, poluję na promki :) Jakoś w pierwszej ciąży mnie te koszty nie powaliły ;) to było 2 lata temu :) W tej ciąży to już w ogóle luz, bo mam wszystko świeże po starszaku - nie zdążyłam tego na strych wynieść nawet :) zaopatrzę się w pierwsze ubranka i artykuły pierwszej potrzeby :)U nas też od kilku dni okropny katar na tapecie. I noce kiepskie, bo nie ma jak oddychać. Zdrówka życzę :)
To Twój syn ma teraz 2 lata czy jeszcze nie ? ☺
 
Do góry