reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Niby tak, ale zła jestem bo codziennie narzekam. Ciągle coś innego.

Intymność z mężem też na poziomie 0. A jak jest dziewczyny u Was w tej kwestii?
U nas pierwszy raz odkąd dowiedzialam się, że jestem w ciąży był w zeszłym tygodniu 🙂
to nawet nie chodzi o brak chęci, chociaż fakt, że ciężko trafić na moment kiedy się dobrze czuję, ale dodatkowo ja się poprostu boję, że coś się stanie... może przez poronienie teraz jestem taka mega ostrożna. Ale myślę, że raz na jakiś czas będziemy sobie pozwalać 🙂
 
U nas pierwszy raz odkąd dowiedzialam się, że jestem w ciąży był w zeszłym tygodniu 🙂
to nawet nie chodzi o brak chęci, chociaż fakt, że ciężko trafić na moment kiedy się dobrze czuję, ale dodatkowo ja się poprostu boję, że coś się stanie... może przez poronienie teraz jestem taka mega ostrożna. Ale myślę, że raz na jakiś czas będziemy sobie pozwalać 🙂
U Nas też zero.. Ale głównie dlatego że ja się boję gdzieś z tyłu głowy taka blokada.. Za dwa tygodnie wizyta więc dopytam upewnię się to może uda mi się przełamać :) bo z ochota nie mam problemu ogólnie do ok godz 16 jestem nie do życia, bez sił, senna itd po 16 mam dziwny przypływ Energi :)
 
U Nas też zero.. Ale głównie dlatego że ja się boję gdzieś z tyłu głowy taka blokada.. Za dwa tygodnie wizyta więc dopytam upewnię się to może uda mi się przełamać :) bo z ochota nie mam problemu ogólnie do ok godz 16 jestem nie do życia, bez sił, senna itd po 16 mam dziwny przypływ Energi :)
U mnie wieczorem na odwrót. Tak szczerze to zanim zjemy kolację, wykąpię synka, mąż go uśpi to już zwyczajnie odechciewa mi się wszystkiego. Kwestia może też tego że ostatnio temperatury były bardzo wysokie a to też człowieka wykańcza.
Ale jak na środowej wizycie (mam nadzieję, że tym razem mnie nie odeślą tfu tfu!) lekarz potwierdzi że wszystko ok to może uda mi się trochę zreanimować to moje libido ;)
 
Moje libido na początku było poniżej poziomu, teraz już wracam do normalności 😈 jak poplamiłam, to trochę spasowałam do wizyty, ale jest wszystko ok, więc u nas normalnie. Chociaż nie powiem w porównaniu z pierwszą ciąża, to wypadamy słabo, no ale lata już nie te 🤣🤣🤣
 
U Nas też zero.. Ale głównie dlatego że ja się boję gdzieś z tyłu głowy taka blokada.. Za dwa tygodnie wizyta więc dopytam upewnię się to może uda mi się przełamać :) bo z ochota nie mam problemu ogólnie do ok godz 16 jestem nie do życia, bez sił, senna itd po 16 mam dziwny przypływ Energi :)
Ja miałam dzisiaj zapytać lekarza i oczywiście tak się zafascynowalam USG, że o nic nie zapytałam 😂 myślę, że mi łatwiej będzie po 12 tyg, bo potem znacznie spada ryzyko poronienia 🙂 generalnie uważam, że biedne te nasze chłopy 😂😂 to taki życiowy post 😁
 
reklama
A więc byłam na prywatnej coś zaczęło rosnąć, pęcherzyk żółty duży a przy nim zarodek ale maleńki, echa serca nie mogła złapać i kazała przyjść w czwartek przed moim wyjazdem to może wtedy coś się uda. No ciąża cały czas dużo młodsza bo prawie 2 tyg i chyba nic z tego nie będzie. Zbyt duża różnica do tych moich krótkich cykli. Na wizycie na NFZ pęcherzyk już nie jest splaszczony tak jak na wizycie czwartkowej. Pęcherzyk żółty znacznie wyrazniejszy ale zarodka słabo widać bo sprzęt usg stary. Powiedziała żeby tej ciąży nie skreślac jeszcze i mam przyjść za 2 tyg. Chyba że zacznę plamic to wtedy szpital na wyjeździe lub szybki powrót do domu. Nie wiem dziewczyny ale wg mnie to raczej nierealne na pozytywne zakończenie, tylko takie przeciąganie tego wszystkiego. Jutro idę od rana na badania bo mam wszystkie na NFZ to przynajmniej skorzystam i może coś z nich wyjdzie czemu ciąża młodsza
 
Do góry