reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie różnica wieku równo 1.5 roku (Tylko to już nastolatki) weekend zleciał nie wiem kiedy.Moje piersi różne jak balony i strasznie bolą. Oczywiście ma z stwierdził że zaczynają się fochy 😂. Jak jestem głodna to muszę szybko coś zjeść bo tak mi robi się niedobrze że... U mnie dzis 5t5 nie mogę się doczekać wizyty 7.07 😊
Trzymajcie się dziewczynki cieplutko bo u mnie od wczoraj leje.
U mnie tez leje od rana😪
 
reklama
U mnie też leje. Dobrze, że do lekarza mam 2 minuty drogi. Brzuch mnie boli jakbym miała pisać maturę hehe. Im bliżej do wizyty tym gorzej🤣
 
Powodzenia dziewczyny wizytujące :)
Dajcie znać jak po wizytach :)
Ja dzisiaj czuję się tragicznie.
W żołądku mi się gotuje, co chwila mi słabo [emoji1785][emoji1785][emoji1785]
Jechałam na wycieczkę to myślałam, że się nie wyturlam z auta.
I co chwilę takie napady.
A jeszcze wczoraj się denerwowałam, że nie mam żadnych objawów...
Nie dogodzisz :)
 
Hehe
Powodzenia dziewczyny wizytujące :)
Dajcie znać jak po wizytach :)
Ja dzisiaj czuję się tragicznie.
W żołądku mi się gotuje, co chwila mi słabo [emoji1785][emoji1785][emoji1785]
Jechałam na wycieczkę to myślałam, że się nie wyturlam z auta.
I co chwilę takie napady.
A jeszcze wczoraj się denerwowałam, że nie mam żadnych objawów...
Nie dogodzisz :)
No widzisz tak to jest juz:)
 
reklama
Hej dziewczyny. Sylwunia82 też się denerwowalam straaasznie. Miałam mieć wizytę 10.20 a weszłam 12.15. Takie małe opóźnionko ale było warto. Z momentem jak p doktor powiedziała że jest wszystko ok całe napięcie ze mnie zeszło. Mamy 5tyg+5 i termin na 24 lutego jednak nie 26. Skierowanie mam na badania i za 2 tyg z wynikami mam przyjść. Torbiel zniknęła uff ale mi ulżyło.
U nas też pada burza będzie zaraz.
Na razie nie mam objawów poza małym apetytem tak generalnie i sennością. No i częstymi humorkami 😉.
Powodzenia na wizytach dawajcie znać jak było.
 
Do góry