reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Tak pierwsza ciąża :) taka trochę z zaskoczenia ale rodzice szczęśliwi :) Chociaż ja jestem bardziej sceptyczna i czekam na potwierdzenie od lekarza (wizyta za miesiąc), to P. już właściwie wybrał imiona i szuka dla siebie nosidełka [emoji16]
Nigdy specjalnie nie interesowałam się ciążami bo ten temat zawsze mnie paraliżował więc chętnie będę korzystać z doświadczeń Mamusiek których to nie jest pierwsza ciąża :)
Po to jest właśnie forum :) pytaj jeśli tylko potrzebujesz :).
Ile masz lat?
 
reklama
Po to jest właśnie forum :) pytaj jeśli tylko potrzebujesz :).
Ile masz lat?

29lat. Od niedawna mieszkamy we Francji i dopiero się tu osiedlamy. Ze względu na moją otyłość II stopnia i to że dopiero tu zaczynamy życie planowaliśmy w sumie dziecko tak za rok, no ale trafiło się inaczej 😁

Ja póki co czuje się wyczerpana, momentami ciężko mi siedzieć ale zmuszam się chociaż do drobnych spacerów i lekko niepokoją mnie bóle podbrzusza chociaż podobno to normalne na początku ciąży.
 
Witam i ja. Dzisiaj zrobiony test - pozytywny [emoji3] Mam juz synka, 1 lipca skończy 7 msc [emoji3]
Witaj
Ojaaa to maleństwo myślałam że mój to maluszek ;)
29lat. Od niedawna mieszkamy we Francji i dopiero się tu osiedlamy. Ze względu na moją otyłość II stopnia i to że dopiero tu zaczynamy życie planowaliśmy w sumie dziecko tak za rok, no ale trafiło się inaczej [emoji16]

Ja póki co czuje się wyczerpana, momentami ciężko mi siedzieć ale zmuszam się chociaż do drobnych spacerów i lekko niepokoją mnie bóle podbrzusza chociaż podobno to normalne na początku ciąży.
Możliwe są takie bóle wszystko tam się przygotowuje na 9 miesięcy malucha tam ;)
 
Dzień dobry kobietki ☺

Jak tam samopoczucia?
Jakie plany na niedziele?

U nas piękna pogoda już od rana.
Mała u dziadków od wczoraj. Także ja na śniadanie jem pizzę z wczoraj 😂, czytam książkę i tak przed 12 wyjdziemy spacerkiem do teściów i tam obiadek także dziś leniwy dzień 😊
To fajnie u mnie dobrze ja mam co robic mam remont wiec wszedzie jest syf 😂co sie posprząta to zas jest co robic i na ogrodzie to samo wczoraj wyrywalam chwasty do wora 120litrowego😁
Najlepsze ze czeka jeszcze remont pokoju dla synka jak bedzie a jak dziewczynka to będzie w pokoju dziewczynek :)😂
 
reklama
Do góry