reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja też nie umiem na kilka postów jednocześnie, wolę każdemu z osobna odpisać lub zapytać. W telefonie ciężko to ogarnąć, może przy kompie jest łatwiej, ale u mnie komp wiecznie zajęty.

A ja jutro mam wizytę i już odliczam godziny...

Dziewczyny bolą was pachwiny?
 
Chyba komuś bardzo hormonu buzują... Ja też nie widzę w tym problemu :) po za tym na apce chyba nie mozna w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom, przynajmniej ja jeszcze tego nie opanowałam 😁
 
To masz date moich urodzin:)😘

Oooo😍

Ja też nie umiem na kilka postów jednocześnie, wolę każdemu z osobna odpisać lub zapytać. W telefonie ciężko to ogarnąć, może przy kompie jest łatwiej, ale u mnie komp wiecznie zajęty.

A ja jutro mam wizytę i już odliczam godziny...

Dziewczyny bolą was pachwiny?

Podobno to wina hormonów rozluźniających miednicę. Przynajmniej tak wyczytałam.

Czytacie jakieś książki o ciąży i porodzie? Podobno "w oczekiwaniu na dziecko" jest sensowną pozycja.
 
Chyba komuś bardzo hormonu buzują... Ja też nie widzę w tym problemu :) po za tym na apce chyba nie mozna w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom, przynajmniej ja jeszcze tego nie opanowałam [emoji16]
Można... ale jakie to ma znaczenie...
Czasem czyta sie zaległosci z calego dnia i chce się na bierzaco odpowiadać by nie umkneło... poza tym czy widzicie gdzieś regulamin który nakazauje takie ograniczenia?
 
reklama
Ja też nie umiem na kilka postów jednocześnie, wolę każdemu z osobna odpisać lub zapytać. W telefonie ciężko to ogarnąć, może przy kompie jest łatwiej, ale u mnie komp wiecznie zajęty.

A ja jutro mam wizytę i już odliczam godziny...

Dziewczyny bolą was pachwiny?
Mnie pobojewaly ale już przestały. Daj znać jak po wizycie. 😊
 
Do góry