reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dzień dobry kobietki ☺️

Jak tam samopoczucia?
Jakie plany na niedziele?

U nas piękna pogoda już od rana.
Mała u dziadków od wczoraj. Także ja na śniadanie jem pizzę z wczoraj 😂, czytam książkę i tak przed 12 wyjdziemy spacerkiem do teściów i tam obiadek także dziś leniwy dzień 😊
Dzień dobry, samopoczucie niezłe, już przywykłam do tego wiecznie wzdętego brzucha 😅. My właśnie idziemy na plażę póki pogoda ładna, bo grożą dziś burzami 🙊
 
reklama
Dzień dobry przyszłe Mamusie :) według pierwszego dnia ostatniej miesiączki kalkulator pokazał 26lutego jako planowany termin porodu więc dołączam do Was :) zaraz nadrabiam zaległości w forum tzn przynajmniej ostatnie 20-30str. 😛
 
Ostatnia edycja:
Cześć [emoji3526] Pozwólcie że dołączę, termin 11 luty ciąża 3, dziecko drugie.
Jestem mamą zastępczą 2 chłopców (od urodzenia, obecnie nastolatkowie), biologiczna córka lat 9, Aniołka i obecnie jedna z najszczęśliwszych oczekujących mam [emoji4]
Witaj! ;) super rodzinka.
Dzień dobry przyszłe Mamusie :) według pierwszego dnia ostatniej miesiączki kalkulator pokazał 26lutego jako planowany termin porodu więc dołączam do Was :) zaraz nadrabiam zaległości w forum tzn przynajmniej ostatnie 20-30str. [emoji14]
Hej.
Napisz coś więcej o sobie ;)
 
Dzień dobry, samopoczucie niezłe, już przywykłam do tego wiecznie wzdętego brzucha 😅. My właśnie idziemy na plażę póki pogoda ładna, bo grożą dziś burzami 🙊


No ja powiem szczerze, że początki tej ciąży chyba troszkę bardziej dają mi się we znaki porównując ciąże z Kornelką 🙈

Super, korzystajcie ☺️
My nad morzem byliśmy 8-11 czerwca i jedziemy 17 sierpnia na 4 dni także już nie mogę się doczekać 🤗
 
No ja powiem szczerze, że początki tej ciąży chyba troszkę bardziej dają mi się we znaki porównując ciąże z Kornelką 🙈

Super, korzystajcie ☺️
My nad morzem byliśmy 8-11 czerwca i jedziemy 17 sierpnia na 4 dni także już nie mogę się doczekać 🤗
A wybraliście już dokąd jedziecie? Ja sobie patrzę na rodzinki z dziećmi i nie mogę uwierzyć, że już w przyszłym roku ja też będę tworzyć taką rodzinkę 🙉
 
reklama
Tak pierwsza ciąża :) taka trochę z zaskoczenia ale rodzice szczęśliwi :) Chociaż ja jestem bardziej sceptyczna i czekam na potwierdzenie od lekarza (wizyta za miesiąc), to P. już właściwie wybrał imiona i szuka dla siebie nosidełka 😁
Nigdy specjalnie nie interesowałam się ciążami bo ten temat zawsze mnie paraliżował więc chętnie będę korzystać z doświadczeń Mamusiek których to nie jest pierwsza ciąża :)
 
Do góry