reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Już jestem po wizycie i dziękuje za zainteresowanie ☺️
Więc tak miałam termin ostatniej miesiączki 30 kwietnia, ciąża wyszła na usg 6+2 i termin na 15 lutego.
Serduszko już biło, wszystko jest okej 💕😊
Następna wizyta 22 lipca a tydzień przed mam zrobić te podstawowe wyniki w laboratorium + przynieść swoją grupę krwi żeby do dokumentacji było.
I oczywiście już informowanie o tych badaniach prenatalnych 11-13 tyg, które kosztują 500 zł i nie są obowiązkowe, ale zalecane przez lekarza.
W pierwszej ciąży robiliśmy to badanie, ale teraz już chyba nie będziemy robić, bo skoro jesteśmy młodzi, zdrowi i córcia urodziła się całkowicie zdrowa to nie widze takiej potrzeby.
Oczywiście nasłuchałam się chwile gadania stereotypowych bzdur przez doktora, że skoro karmie piersią to jest to ryzyko i bla bla bla 😁 a jego współpracownica sekretarka dorzuciła swoje 5 groszy w stylu, że jak karmie tak długo piersią to mleko jest bezwartościowe 😁 także nie skomentowałam nawet tych bzdur i jestem szczęśliwa ogólnie po wizycie ☺️
No to wspaniałe że wszystko w porządku🙂. Tylko niepotrzebnie ciężarna stresują tym gadaniem o karmieniu....
Ja idę w poniedziałek. Oczywiście martwię się bo dopóki nie wiedziałam o ciąży to robiłam chodakowska kąpałam się w lodowatym morzu i jadłam surowa rybę...
Ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...
 
reklama
dzień dobry dziewczyny :)

chciałabym dołączyć do grona lutówek 2021 :)

to moja pierwsza ciąża, więc jestem pełna sprzecznych emocji, ale staram się nie przytłoczyć od razu ilością informacji :)

jest tu ktoś z Warszawy i ma ochotę na kontakt ?

QUOTE]

Witaj. Ile masz lat?
Ja jestem z okolic :)

Hej!Gratulacje! :)
To moja druga ciąża a również u mnie jest emocji co nie miara. Po malu to do mnie dociera i staram się na spokojnie po malu wszystko planować.
Ja jestem spod Warszawy jakby co chętnie nawiąże kontakt.
Miłego dnia wszystkim w tą deszczowa pogodę.

Ja też z okolic Warszawy :) Ty jakie rejony?

No to wspaniałe że wszystko w porządku[emoji846]. Tylko niepotrzebnie ciężarna stresują tym gadaniem o karmieniu....
Ja idę w poniedziałek. Oczywiście martwię się bo dopóki nie wiedziałam o ciąży to robiłam chodakowska kąpałam się w lodowatym morzu i jadłam surowa rybę...
Ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

Włącz pozytywne myślenie
Teraz nie masz wpływu na to co robiłaś przed testem. A myślę procent szans, że cokolwiek zaszkodziło Twojemu maleństwu jest raczej niewielki...
 
Hej!Gratulacje! :)
To moja druga ciąża a również u mnie jest emocji co nie miara. Po malu to do mnie dociera i staram się na spokojnie po malu wszystko planować.
Ja jestem spod Warszawy jakby co chętnie nawiąże kontakt.
Miłego dnia wszystkim w tą deszczowa pogodę.


Super, a skąd dokładnie jesteś spod Warszawy? Ja obecnie Wilanów ale szykuję się na mieszkanko od 2021 na Wawrze :) pozdrowienia <3
 
Witamy ;)

masz lat? :)
Jakieś dolegliwości :?

hej,

lat rocznikowo 29, ale jeszcze 28 :)

jeśli chodzi o dolegliwości to staram się nie narzekać, ale jak tylko dowiedziałam się o ciaży to zaatakowała mnie opryszczka i trądzik różowaty więc dermatolog był potrzebny :)
a teraz to wzdęcie niemalże cały dzień i czeste bóle głowy, ale wiem, że mogłoby być gorzej i dopóki nie wymiotuje to mam się za szczęściarę :)
 
No to wspaniałe że wszystko w porządku🙂. Tylko niepotrzebnie ciężarna stresują tym gadaniem o karmieniu....
Ja idę w poniedziałek. Oczywiście martwię się bo dopóki nie wiedziałam o ciąży to robiłam chodakowska kąpałam się w lodowatym morzu i jadłam surowa rybę...
Ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

Dokładnie tak, głupie gadanie także najlepiej nie reagować.

Wszystko będzie dobrze, nie stresuj się. Kobiety w ciąży nieraz prawie do końca 2 trymestru są aktywne, robią lzejsze treningi, czasami zjedzą rybkę, serek pleśniowy i nic się nie dzieje także spokojnie 😘
 
reklama
Cześć dziewczyny! Można do Was dołączyć? Prawdopodobnie również będę lutową mamą. Dwa testy wyszły pozytywnie (dwa razy wyraźne krechy), ale nie potwierdzone jeszcze przez lekarza. W moim przypadku to druga ciąża, ale nieplanowana🤦‍♀️ Planowałam drugie dziecko trochę później, a wyszło jak wyszło 🤷‍♀️
hejka ☺️ jasne, że tak 😇 gratulacje ❣️

Wiesz my czasami mamy swoje plany i oczekiwania, a życie pisze najlepsze scenariusze także spokojnie ☺️
U nas tez jest córcia, 4 sierpnia skończy 2 latka i teraz okazało się, że będzie miała braciszka lub siostrzyczkę a tez nie planowaliśmy, ale mega się cieszymy ❤️
 
Do góry