reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U mnie w ośrodku zdrowia właśnie pobierają raz w tygodniu krew i wyniki też raz w tygodniu, ale ja jeżdżę 10 km dalej do szpitala powiatowego gdzie mozna codziennie robić i wyniki można mieć w tym samym dniu :)
jeśli jest to mała miejscowość i np. Nie maja swojego laboratorium. To może tyle trzeba czekać [emoji2368]
 
reklama
Mam wynik bety 341,0 mIU/ml co wskazuje na 4. tydzień - ( normy 5 - 426 mIU/ml ). O matko! Stało się! ;)
Też powtórzę za 48h. Zapłaciłam 20zł. Wynik po godzinie online.
 
Dziewczyny a mówił wam lekarz ile powinno wynosić tsh w ciazy ? Zapomniałam ostatnio zapytać a mam 1.85
 
Dziewczyny a mówił wam lekarz ile powinno wynosić tsh w ciazy ? Zapomniałam ostatnio zapytać a mam 1.85
Od 1 do 1.5 powinno tsh wynosić. Ja mam niedoczynność i mi właśnie endokrynolog mówiła, ale nie wiem czy taka sama wartość sie tyczy też osób które nie chorują
 
Ja właśnie zapłaciłam 43zl i wydawało mi się dużo bo w poprzedniej ciąży jak robiłam to płaciłam coś ponad 20zl, ale w innym laboratorium więc może dlatego. Pytam bo myślałam, że ceny tak podskoczyły
 
reklama
A co myślicie o myciu okien w pierwszych tygodniach ciąży ? Mam do umycia w całym domu (ok 10 okien) i koleżanka w pracy mnie nastraszyła że nie powinnam, ze nie można trzymać rąk w górze w ciąży.
 
Do góry