reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Kurczę dziś miałam straszny ból lędźwi przechodzący na uda i podbrzusza.. tak jak przy 1 dniu @. (Mam 3 dni do terminu @..) Czy któraś z was miała może podobnie takie bóle menstruacyjne, a była we wcześniej ciąży? Martwiłam się, ze przyjdzie @, ale póki co uspokoiło się. 🙏🏼 Nie mam kompletnie wrażliwych piersi, a zawsze tez na okres się pojawiały tak 2-3 dni przed @, a teraz cisza.. 🙇🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny :) pisałam tu jakiś czas temu. Nadal nie wiem, czy do Was dołączę, okres się wciąż nie pojawił. Wydałam już spore $ na testy :D ale ten, który robiłam bodajże w dniu okresu wyszedł negatywny (robiłam właśnie ten pink-cos tam, a któraś z Was wspomniała, że lubią się mylić). Jutro dla pewności i żeby nie marnować milionów na testy, pójdę chyba zrobić betę. Będę miała spokojną głowę, bo tak to żyje trochę w zawieszeniu ... Trzymajcie kciuki! :)

Witaj!
Poczekaj najlepiej to trzymaj kciuki za brak okresu. Jak do czwartku nie będziesz miała @ to zrobisz test. Ja idę na betę we wtorek ale tylko po to żeby mieć wyniki do lekarza.
 
Kurczę dziś miałam straszny ból lędźwi przechodzący na uda i podbrzusza.. tak jak przy 1 dniu @. (Mam 3 dni do terminu @..) Czy któraś z was miała może podobnie takie bóle menstruacyjne, a była we wcześniej ciąży? Martwiłam się, ze przyjdzie @, ale póki co uspokoiło się. 🙏🏼 Nie mam kompletnie wrażliwych piersi, a zawsze tez na okres się pojawiały tak 2-3 dni przed @, a teraz cisza.. 🙇🏻‍♀️
Witaj.
Ja też nie miałam wrażliwych piersi na 3 dni przed datą @. Dopiero dzień po spodziewanym terminie @ się zaczęło..
A bole miałam jak najbardziej. Krzyzowo ledzwiowe też. Dopiero od paru dni się uspokoiło A mam teraz 36 dzień cyklu.

Sama zrobiłam za wcześnie test.. Bo na 2 dni przed terminem @. I wynik wyszedł negatywny.
Ale już tydzień później test mi wyszedł pozytywny .
Oba testy robiłam po południu.
 
Witaj.
Ja też nie miałam wrażliwych piersi na 3 dni przed datą @. Dopiero dzień po spodziewanym terminie @ się zaczęło..
A bole miałam jak najbardziej. Krzyzowo ledzwiowe też. Dopiero od paru dni się uspokoiło A mam teraz 36 dzień cyklu.

Sama zrobiłam za wcześnie test.. Bo na 2 dni przed terminem @. I wynik wyszedł negatywny.
Ale już tydzień później test mi wyszedł pozytywny .
Oba testy robiłam po południu.
wiec podobne objawy. Martwiłam się, ze tyle kobiet pisze o wrażliwych piersiach, a u mnie nic.. jeszcze te testy tez negatywne wyszły. Zrobilam 4 dni przed @ i biały, żadnego cienia. W takim razie czekam i licze na cud ❤️

Życzę zdrowia w dwupaku 😘
 
Witaj!
Poczekaj najlepiej to trzymaj kciuki za brak okresu. Jak do czwartku nie będziesz miała @ to zrobisz test. Ja idę na betę we wtorek ale tylko po to żeby mieć wyniki do lekarza.

Jutro pójdę na betę, bo męczy mnie psychicznie takie wyczekiwanie i zawieszenie. Po becie będzie wszystko jasne, czarno na białym i będę mogła ruszyć, w jedną albo drugą stronę ;)
 
wiec podobne objawy. Martwiłam się, ze tyle kobiet pisze o wrażliwych piersiach, a u mnie nic.. jeszcze te testy tez negatywne wyszły. Zrobilam 4 dni przed @ i biały, żadnego cienia. W takim razie czekam i licze na cud ❤

Życzę zdrowia w dwupaku 😘

Tulciu, u mnie też na razie żadnej większej wrażliwości piersi, może minimalnie. W poprzednim cyklu z kolei miałam bardzo wrażliwe piersi, chyba jak nigdy wcześniej. Stąd byłam pewna, że to ciąża - a tu jednak nie.
 
reklama
Tulciu, u mnie też na razie żadnej większej wrażliwości piersi, może minimalnie. W poprzednim cyklu z kolei miałam bardzo wrażliwe piersi, chyba jak nigdy wcześniej. Stąd byłam pewna, że to ciąża - a tu jednak nie.
a kiedy termin @ u Ciebie i testowanie? Powiem Wam, ze taka jestem niecierpliwa, dni się strasznie dłużą.. ciekawe jaki będzie ten nasz cykl.. co w przyszłym tygodniu test pokaże.. 🙇🏻‍♀️
 
Do góry