reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja w środę ale w takim razie nie mam nadziei że cokolwiek zobaczę bo mam 2 dni "młodsza" ciążę od Lenki.
Lenka a kiedy miałaś owulację? Ja 13.05
Czekam na wyniki dzisiejszej bety. Tylko ona mi powie prawdę 😅

Według obliczeń to chyba 12.05 :)
Nie masz jeszcze wyników?
No to czekamy ale ci beta rośnie [emoji1307][emoji1307]wiec czekamy[emoji8]

Mam powtórzyć betę w poniedziałek więc zobaczymy jak wtedy będzie wyglądał wynik.
 
Ja w środę ale w takim razie nie mam nadziei że cokolwiek zobaczę bo mam 2 dni "młodsza" ciążę od Lenki.
Lenka a kiedy miałaś owulację? Ja 13.05
Czekam na wyniki dzisiejszej bety. Tylko ona mi powie prawdę 😅
ja miałam OM 26.04 i 28.05 było widać pęcherzyk. Ale myśle ze nie ma co porównywać - każda jest inna, owulacja mogła wystąpić później, lekarz tez ma inny sprzęt, a jego jakość na tym etapie ma duże znaczenie.
Nie pozostaje nic innego jak czekać :)
 
Nic nie widać. Gin powiedziała że to bardzo wczesna ciąża, nawet 2 tygodniowa może byc, endometrium 18mm. Mam powtórzyć betę w poniedziałek i we wtorek kontrolna wizyta ;)
U mnie to samo, byłam dziś u ginekologa i nic na usg nie widać. @27.04. To samo powiedział, że bardzo wczesna ciąża, również może być 2 tygodniowa, endometrium ciążowe. Jutro i w piątek zrobię betę. Wizyta następna za tydzień w czwartek. Mam nadzieję, że będzie dobrze ✊
 
U mnie to samo, byłam dziś u ginekologa i nic na usg nie widać. @27.04. To samo powiedział, że bardzo wczesna ciąża, również może być 2 tygodniowa, endometrium ciążowe. Jutro i w piątek zrobię betę. Wizyta następna za tydzień w czwartek. Mam nadzieję, że będzie dobrze ✊
daj znać jak tam po becie. Masz jakieś objawy czy póki co spokój?
 
Cześć dziewczyny. Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test. Jestem 13 dni po stosunku, w 31dc a wogole to ten cykl miałam taki dziwny że masakra i myślę że mi się owulacja przesunęła. Co myślicie o tym teście?
 

Załączniki

  • IMG_20200603_085353.jpg
    IMG_20200603_085353.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 229
reklama
Do góry