reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Też mi się wydaje że jest pozytywny. Na betę napewno pójdę aby sprawdzić przyrosty :) w poprzedniej ciąży też miałam jasne kreski i córeczka jest obok mnie :)
 
reklama
daj znać jak tam po becie. Masz jakieś objawy czy póki co spokój?
Od soboty mam delikatne brązowe plamienia, a jestem po dwóch pozamacicznych, więc boję się, że to trzecia :( Dostałam luteinę i jak na razie czekam, nie mam już wpływu na to co będzie. Liczę, że tym razem się uda, beta dziś wyjdzie ładna, podwoi się w piątek, a za tydzień na usg będzie wszystko pięknie widać. Z objawów jestem senna (czasami chodzę spać już o 20:00 😳), bolące piersi, zmienny nastrój.
 
Od soboty mam delikatne brązowe plamienia, a jestem po dwóch pozamacicznych, więc boję się, że to trzecia :( Dostałam luteinę i jak na razie czekam, nie mam już wpływu na to co będzie. Liczę, że tym razem się uda, beta dziś wyjdzie ładna, podwoi się w piątek, a za tydzień na usg będzie wszystko pięknie widać. Z objawów jestem senna (czasami chodzę spać już o 20:00 😳), bolące piersi, zmienny nastrój.
A jakie są objawy ciąży pozamacicznej?
 
Od soboty mam delikatne brązowe plamienia, a jestem po dwóch pozamacicznych, więc boję się, że to trzecia :( Dostałam luteinę i jak na razie czekam, nie mam już wpływu na to co będzie. Liczę, że tym razem się uda, beta dziś wyjdzie ładna, podwoi się w piątek, a za tydzień na usg będzie wszystko pięknie widać. Z objawów jestem senna (czasami chodzę spać już o 20:00 😳), bolące piersi, zmienny nastrój.
Ojej.. trzymam kciuki bardzo mocno! 🤞🤞
 
Od soboty mam delikatne brązowe plamienia, a jestem po dwóch pozamacicznych, więc boję się, że to trzecia :( Dostałam luteinę i jak na razie czekam, nie mam już wpływu na to co będzie. Liczę, że tym razem się uda, beta dziś wyjdzie ładna, podwoi się w piątek, a za tydzień na usg będzie wszystko pięknie widać. Z objawów jestem senna (czasami chodzę spać już o 20:00 😳), bolące piersi, zmienny nastrój.
trzymam mocno kciuki i pisz jak sytuacja u Ciebie :*
 
reklama
Jestem dziś po pierwszej wizycie.
Według ostatniej miesiączki to jest 5+2 a według USG 4+6 więc nieduża różnica. Widzieliśmy malutki pęcherzyk. Zarodka jeszcze nie.

Na tym etapie jest wszystko w porządku. Mam skierowanie na badania i założona kartę ciąży. Kolejna wizyta za 3 tyg.
Termin na 04.02.2021 😊
Załączam USG ale nic na nim nie widać hehe.
 

Załączniki

  • IMG_20200603_171000.jpg
    IMG_20200603_171000.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 143
Do góry