reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Czyli syndrom wicia gniazda jest zjawiskiem powszechnym haha
Podziwiam Cię że masz tyle energii i siły. Ja odkurze dom umyje podłogi to ledwo żyje 😂🤣
Dostałam dywan dla dziecka który mi się nie podoba wrrr A głupio teraz kupić inny bo bd obraza teściowej i szwagierki.. jak tu żyć 🤣😂
Czekam Na naklejki już nie mogę się doczekać jak bd dekorowac pokoik🤪
Aaa fotela jak nie miałam tak nie mam wrr
My w koncu kupilismy fotelik 😁
 
reklama
Czyli syndrom wicia gniazda jest zjawiskiem powszechnym haha
Podziwiam Cię że masz tyle energii i siły. Ja odkurze dom umyje podłogi to ledwo żyje 😂🤣
Dostałam dywan dla dziecka który mi się nie podoba wrrr A głupio teraz kupić inny bo bd obraza teściowej i szwagierki.. jak tu żyć 🤣😂
Czekam Na naklejki już nie mogę się doczekać jak bd dekorowac pokoik🤪
Aaa fotela jak nie miałam tak nie mam wrr
Pokaz dywan 😀
 
My w koncu kupilismy fotelik 😁
Zazdroszczę, bo ja nadal nie mam fotelika. Głównie dlatego, że nadal nie mamy docelowego samochodu :D Mieliśmy kupić nowy przed narodzeniem dziecka, ale możliwe, że będzie do kupienia sprawdzony samochód w atrakcyjnej cenie od firmy w której pracuje teściowa. Na razie jednak nie znamy szczegółów, a czas leci :/ A nie chcę kupować jakiegoś "uniwersalnego" fotelika i narażać bezpieczeństwa dziecka.
 
Zazdroszczę, bo ja nadal nie mam fotelika. Głównie dlatego, że nadal nie mamy docelowego samochodu :D Mieliśmy kupić nowy przed narodzeniem dziecka, ale możliwe, że będzie do kupienia sprawdzony samochód w atrakcyjnej cenie od firmy w której pracuje teściowa. Na razie jednak nie znamy szczegółów, a czas leci :/ A nie chcę kupować jakiegoś "uniwersalnego" fotelika i narażać bezpieczeństwa dziecka.
No pewnie ze tak ! Jak juz autko bedzie, to obsluga ze sklepu dopasuje Wam fotelik i bedzie dobrze :) nie stresuj sie :)
 
Volvo v70 kombii.
Jesli Wasze nada sie pod avionaut, bierz od razu. Nie dosc ze lekkie, to i super wyprofilowane ! Aczkolwiek maxi peble również jest mega super dobre tylko juz ciezkie niestety
No wlasnie słyszałam, ze lekki jest 😀 no poprzednio mialam maxi cosi pebble i sprawdzał sie nam dobrze. Corka dlugo jezdzila w nim i nie marudzila 😀
 
reklama
Do góry