reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
To u was zupełnie inaczej, skoro mąż cały czas się źle czuje (u większości osób to jest taka sinusoida), a Ty z kolei masz objawy takie bardziej przeziębieniowe 🤔 Dziwny ten covid... Nie zdziwię się jak wyjdzie Ci wynik negatywny, szczególnie, że od początku się izolowaliście, tak jak mojej dentystce, która po kontakcie z chorą na covid ciotką, się pochorowała (objawy miała przeziębieniowe, tak jak Ty), zrobiła 2 testy i oba negatywne.
Nie nie. Chodzi mi o to że u męża już mija 6 dzień od pierwszych objawow. Pierwsze dwa dni gorączkował. Potem było lepiej. Dziś ból gardła i zmęczenie ale mówi że znośnie. Ja jestem rozbita już trzeci dzień. Ale nie wiem czy od tego że śpię, ciągle leżę, czy od tego że coś mnie łamie i nie może złamać.
 
Hej, ja miałam mierzone już 3 razy od 20 tyg. Pierwszy raz jak byłam na echu serca. Wtedy wyszły przepływy maciczne nieprawidłowe i od tamtej pory co ok 3 tyg mam mierzone wszystkie. W piątek za tydzień mam kolejną wizytę i zobaczymy jak tam bo na ostatniej pępowinowe już były w górnej granicy normy czyli się pogarszają.
A jak u ciebie? wyniki dobre?

Ja wlasnie mialam robione wczoraj. Pierw lekarz mowil ze cos lekko podwyzszone, a koniec koncow powiedzial ze jest wszystko ok po trzecim razie
 
A mi przyszły takie slodziaczki 😀😀rozplywam sie! Juz sie nie moge doczekać az bede kolejna ksiezniczke stroić 😀
 

Załączniki

  • IMG_20201203_161043.jpg
    IMG_20201203_161043.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 48
reklama
Ja wlasnie mialam robione wczoraj. Pierw lekarz mowil ze cos lekko podwyzszone, a koniec koncow powiedzial ze jest wszystko ok po trzecim razie
Jeżeli dzidziuś dobrze rośnie i tylko opory się zwiększyły to nic strasznego. Na kolejnej wizycie niech skontroluje czy jest ok. I na wszelki wypadek mierz 3 razy dziennie ciśnienie. :)
 
Do góry