reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Co do kwestii porodu z mężem to przy pierwszym porodzie mąż był ze mną jak leżałam pod oksytocyną i miałam skurcze i wspierał mnie mocno, a potem na samą akcję porodową wyszedł i wrócił jak już miałam syna na brzuchu i przeciął pępowinę:) Przyznam, że to było idealne rozwiązanie:)

Jeśli chodzi o karmienie piersią to ja zamierzam karmić, chociaż wiem z doświadczenia, że początki bywają trudne🤦‍♀️

Takie rozwiązanie byłoby najlepsze przyznam ! Ale do lutego się sytuacja raczej nie zmieni z porodami więc sprawa bedzie jasna ze rodzimy same 😁
 
reklama
A jak u Was dziewczyny wyglada sytuacja wagowo? I który dokładnie macie tydzień?
U mnie 29+0, okolo 2.5 kg. Zaczyna mnie to martwić bo to az normalne nie jest. Przecież nawet 100 kg kobiety tyja więcej.... W poniedzialek mam lekarza to musze z nim pogadac. Mam nadzieję, ze corka bedzie miala dobrą wage. Im blizej wizyty tym jakos większy stres.
 
U mnie 29+0, okolo 2.5 kg. Zaczyna mnie to martwić bo to az normalne nie jest. Przecież nawet 100 kg kobiety tyja więcej.... W poniedzialek mam lekarza to musze z nim pogadac. Mam nadzieję, ze corka bedzie miala dobrą wage. Im blizej wizyty tym jakos większy stres.

Ojej ! Ale wiesz, są niektóre dziewczyny co praktycznie nic nie tyją w ciąży. Ma do tego budowa ciała, geny.
A na poprzednich wizytach lekarz mial jakies zastrzeżenia?
Napewno bedzie wszystko dobrze i jestes jedna z tych szczęściar po prostu 😚
 
Ja sie ciagle gubie w tych tygodniach powiem wam 😂aplikacja pokazuje 30 tydzień a na dole jest napisane 29+0 czyli jestem w skonczonym 29 tygodniu i zaczelam 30?😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20201201_234802_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20201201_234802_com.gravid.gravid.jpg
    183,5 KB · Wyświetleń: 35
Ojej ! Ale wiesz, są niektóre dziewczyny co praktycznie nic nie tyją w ciąży. Ma do tego budowa ciała, geny.
A na poprzednich wizytach lekarz mial jakies zastrzeżenia?
Napewno bedzie wszystko dobrze i jestes jedna z tych szczęściar po prostu 😚
Mowil, ze wazne żeby nie chudnąć. Ale jak dziscko rośnie kilogramowo to jakbyn chudla na moj tok rozumienia 😂w poprzedniej ciazy tez duzo nie przytyłam bo okolo 10 kg. Nie żebym chciala tyć ale poprostu martwie sie juz powoli wszystkim.
 
Takie rozwiązanie byłoby najlepsze przyznam ! Ale do lutego się sytuacja raczej nie zmieni z porodami więc sprawa bedzie jasna ze rodzimy same 😁
Nie ma chyba odgórnego zakazu porodów rodzinnych, z tego co wiem, w szpitalu, w którym planuję rodzić jest taka opcja (pewnie na jakichś zaostrzonych zasadach, ale jest) i mam nadzieję, że do czasu mojego porodu się to nie zmieni ;)
 
reklama
A jak u Was dziewczyny wyglada sytuacja wagowo? I który dokładnie macie tydzień?
U mnie 28+4 już w sumie, bo po północy :D i +9kg, tak jak na początku 2 trymestru dość szybko tyłam, tak ostatnio waga mi trochę przystopowała, w ogóle wydaje mi się, że mniej jem, ale nie daję rady więcej, ciekawe, czy maluszek ładnie rośnie 🤔 9 grudnia się dowiem 🤗
 
Do góry