reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No właśnie na koncie gov na razie nie ma żadnej informacji. SMS też póki co nie. Poczekamy do rana i będziemy się dowiadywać. Najgorsze chyba takie czekanie w niewiedzy
Moi teściowie mieli robiony test, czekali chyba z 5 dni aż przyjdzie wynik, ale ciągle nikt nie dawał znać i w końcu zadzwonili do szpitala gdzie im pobierali, a oni tam mówią, że nie ma ich wyników😆 I obdzwonili wszystkich, gdzie się da i wyniki zaginęły🤷‍♀️ No i nie doszły już nigdy. Potem sobie zrobili przeciwciała i się okazało, że mieli covida.
 
reklama
Moi teściowie mieli robiony test, czekali chyba z 5 dni aż przyjdzie wynik, ale ciągle nikt nie dawał znać i w końcu zadzwonili do szpitala gdzie im pobierali, a oni tam mówią, że nie ma ich wyników😆 I obdzwonili wszystkich, gdzie się da i wyniki zaginęły🤷‍♀️ No i nie doszły już nigdy. Potem sobie zrobili przeciwciała i się okazało, że mieli covida.
U znajomych moich bylo jeszcze lepiej 😂zrobili im wymazy zostawili je u nich w domu, i po 2 dniach dzwonia ze maja covid 😂
 
Dziewczyny jak tam wasze brzuszki?
U mnie od dwóch trzech dni dzidzie czuć bardzo nisko. Wręcz jak kopie to po pachwinach i mam wrażenie że po kroczu. Trochę mnie to niepokoi że tak nisko bo mam ważenie ucisku między nogami. Ostatnia wizyta dwa tygodnie temu i wszystko było w jak najlepszym porządku. Zastanawiam się czy jest czemu panikować czy tak się dzidzia układa.
Mam to samo, dodatkowo bardzo twardnieje mi brzuszek. Ciągle mnie żebra bolą nie kręgosłup;)
 
No to kochane i u mnie dziś nerwowo... Mąż gorączkuje, kaszel, katar. Ja wyniosłam się na razie z wielkim bólem serca do drugiego pokoju. Czekamy na rozwój sytuacji i jutro dzwonimy do przychodni w razie co.
I tu się zaczynają nerwy bo za tydzien usg a za 2 wizyta kontrolna. Jak sobie pomyśle że mieliby mnie zamknąć teraz na 17 dni w domu z powodu kwarantanny to aż mnie w żołądku ściska ;p
Aaa tak swoja droga, ginekolodzy nie przyjmuja pacjentek z covidem? Moja ostatnio mi powiedziala ze miala trzy w danym tygodniu... moze jak sie da wczesniej informacje to przygotuja sie odpowiednio i przyjmą 🤔
 
Mi doktor na prenatalnych też powiedział, że to przy chłopach wychodzą pryszcze i to przy nich się uroda psuje, ale czy to się sprawdza to nie wiem, tak samo, jak się ma ochotę na słodkie to na dziewczynkę a ja od początku ciąży miałam parcie na słodkie a mam chłopca 🙂
Ja też mam bd miała chłopczyka. Każdy mi mówi że ładnie wyglądam i na twarzy się nie zmieniłam ja jednak widzę drobne plamy. A jeśli chodzi o kondycję włosów paznokci hmm może teraz coś się poprawiło
 
Nigdy nie może być cały czas z górki, zawsze musi się coś dziać, aż strach myśleć, co jeszcze do lutego się wydarzy 😳😪 U mnie wyprawka trochę zastopowała, po łóżeczko nie mogliśmy jechać przez kwarantannę, ale już za tydzień odbieramy! A reszta rzeczy albo niewybrana jeszcze albo za wypłatami czekamy 😟 Ja to już w ogóle nigdy nie wiem, kiedy ZUS jakąś kasę rzuci 🙄 Ale w sumie zostało kilka dupereli, wózek i fotelik, a wózek już wstępnie wybrany 😊
Lozeczko jakie wybrałaś?
 
reklama
Ja akurat na ZUS nie narzekam, zawsze mam przelew dzień po zakończeniu danego zwolnienia. Aż jestem w szoku ze tak ładnie im to idzie. Obym nie pochwaliła za wcześnie hahaha 😅 ja przez tą pandemie wszystko zamawiam z dostawą, dlatego chyba tak sprawnie mi idzie kompletowanie wyprawki. Ale zanim coś wybiorę to kilka godzin spędzam przeglądając strony. Wczoraj 2 godziny wybierałam spiworek, a dzisiaj i tak po kolejnej godzinie wybrałam inny 😂 jaki wózek wybrałaś? ☺
Jaki wybrałaś śpiworek? Muszę kupić
 
Do góry