reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr? ☺ bo tutaj ciężko mi coś wybrac... Zastanawiam się nad visiofocus 06400 albo smart, może ma któraś? ☺
 
reklama
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr? ☺ bo tutaj ciężko mi coś wybrac... Zastanawiam się nad visiofocus 06400 albo smart, może ma któraś? ☺
Mam smart. Przede wszystkim nie wariuje jak inne, że pokazuje np 2-3 stopnie mniej :) testowałam na dorosłych więc nie wiem jak u dzieci się sprawdza.
 
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr? ☺ bo tutaj ciężko mi coś wybrac... Zastanawiam się nad visiofocus 06400 albo smart, może ma któraś? ☺
Ja mam ten od prawie 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Mierzymy temperaturę córce i sobie i zawsze prawde nam powie. Pol rodziny juz go ma z naszego polecenja i kazdy bardzo zadowolony😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20201129_183126_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201129_183126_com.android.chrome.jpg
    173 KB · Wyświetleń: 55
Ja kupiłam taki dedykowany do fotelika, bo podobno w kombinezonie nie można dzidziusia przewozić w aucie. To moja pierwsza ciąża więc nie wiem co się przyda a co nie. 😅 ale kombinezonik też mam i mam w planach go zakładać do wózka 😄
A ja w sumie nie wiem za bardzo co do czego będę używać, do wózka i fotelika raczej kombinezonek, ale pewnie nie za długo, bo zanim wyjdę na pierwszy spacer, to już pewnie marzec będzie 😂 Śpiworek jest dość duży, to na końcówkę roku może jeszcze się nada, albo jak mi się nie będzie chciało wciskać małego w kombinezon 😂
 
Dziewczyny a macie może jakiś sprawdzony termometr? ☺ bo tutaj ciężko mi coś wybrac... Zastanawiam się nad visiofocus 06400 albo smart, może ma któraś? ☺
Ja właśnie niedawno zamówiłam, jeszcze nie przyszedł, więc się nie wypowiem, ale był polecany chyba nawet tu na forum ;) Geratherm NonContact
 
Ja mam ten od prawie 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Mierzymy temperaturę córce i sobie i zawsze prawde nam powie. Pol rodziny juz go ma z naszego polecenja i kazdy bardzo zadowolony😀
O właśnie ten zamówiłam, to pewnie Ty go wcześniej już polecałaś, powinnaś brać prowizję od producenta jak tyle ludzi już go kupiło za Twoją namową 😄
 
Ja dzisiaj musiałam zakupić termometr na szybko bo mąż zaczął gorączkować a w domu tylko rtęciowy. W aptece Pan mi polecił microlife nc100. I do temperatury ciała i do cieczy. Zobaczymy jak się sprawdzi w uzytkowaniu
 
No to kochane i u mnie dziś nerwowo... Mąż gorączkuje, kaszel, katar. Ja wyniosłam się na razie z wielkim bólem serca do drugiego pokoju. Czekamy na rozwój sytuacji i jutro dzwonimy do przychodni w razie co.
I tu się zaczynają nerwy bo za tydzien usg a za 2 wizyta kontrolna. Jak sobie pomyśle że mieliby mnie zamknąć teraz na 17 dni w domu z powodu kwarantanny to aż mnie w żołądku ściska ;p
 
reklama
No to kochane i u mnie dziś nerwowo... Mąż gorączkuje, kaszel, katar. Ja wyniosłam się na razie z wielkim bólem serca do drugiego pokoju. Czekamy na rozwój sytuacji i jutro dzwonimy do przychodni w razie co.
I tu się zaczynają nerwy bo za tydzien usg a za 2 wizyta kontrolna. Jak sobie pomyśle że mieliby mnie zamknąć teraz na 17 dni w domu z powodu kwarantanny to aż mnie w żołądku ściska ;p
Ja dlatego bym nie dzwoniła do przychodni potraktowałabym to jak przeziebienie o ile nie ma komplikacji żadnych. Bo mozna byc zwyczajnie chorym.
 
Do góry