reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja stwierdziłam, że nie robię bety, chociaż mnie bardzo kusi... Ale zniechęca mnie moje laboratorium gdzie teraz trzeba się zapisywać na godziny, wynik bety wysyłają i jest dopiero za 2 dni... kpina... zrobiłam na samym początku, żeby tylko potwierdzić ciążę. Jestem już po usg wiec mogę być w miarę spokojna bo był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. 30.06 mam kolejna wizytę i nadzieję że już będzie zarodek i serduszko.
Chociaż dzisiaj mam uczucie ciągnięcia w brzuchu... coś jak na okres ale nie do końca... to moja pierwsza ciąża i podobno to na początku normalne bo wszytsko się powiększa. Żadnego krwawienia nie mam, więc odpoczywam i oby jutro było lepiej.
 
Hej, mamy utworzona tajna grupę Facebookowa dla lutowych mam 2021 poznanych na tym forum, a utworzona przez Dotis. Jeśli chcecie dołączyć to wyślijcie do mnie maila na madziulowska@o2.pl z instrukcją jak was znaleźć na FB i nazwa z tego forum, wysle zaproszenie.

Tak szybko powstała zamknięta grupa? :)

Może pochwaliły sie skąd jesteśmy? Ja okolice Bialegostoku jeszcze ktoś?

Ja okolice Warszawy :) jest ktoś?

Hej, ja też termin na luty! u mnie testy są pozytywne, beta 800 więc wątpliwości nie mam ale trochę się martwię.

Od początku mam na maksa powiększone i bolesne piersi, mdłości które mnie budzą o 4/5 rano i czasem wymioty, to klasyk ale martwi mnie to że mam ciągle ból brzucha jak na okres/biegunkę. Boli mnie na stałym poziomie już 4/5dzien, czasem jak się ruszę to ciągnie po bokach (boki brzucha nisko na dole i pachwiny). Czy to normalnie? Też tak miałyście?

Bóle podbrzusza miewałam zarówno w ciąży donoszonej (często i dość intensywnie bo konieczne było branie nospy. Zwłaszcza na początku) jak i przy stracie. Ciężko to wyczuć. Wydaje mi się, że jest to fizjologiczny obiaw rozciągającej się macicy :)
 
Teraz też mnie boli podbrzusze okresowo, ciągle czuję napięcie. Oczywiście trochę schizuję, ale mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze :)
 
Trochę jestem rozczarowana, bo akurat dzisiaj lekarz przyjmował w gabinecie gdzie nie było usg i mam dopiero 29.06. Mowil ze teraz i tak nic by nie zobaczył poza mala kropka. Nie wiem czy nie umowie sie gdzieś na samo usg dla spokoju. Założył kartę ciąży i dostałam skierowanie na wszystkie badania. Pobrał cytologia, macica rozpulchniona, zbadał piersi i wszysko dokładnie opowiedział, jednak liczyłam na to usg trochę. Chciałabym już z mężem powiedzieć rodzicom i nie wiem czy czekać. Po wynikach beta i badaniu macicy potwierdził mi ciążę.
 
Tak szybko powstała zamknięta grupa? :)



Ja okolice Warszawy :) jest ktoś?



Bóle podbrzusza miewałam zarówno w ciąży donoszonej (często i dość intensywnie bo konieczne było branie nospy. Zwłaszcza na początku) jak i przy stracie. Ciężko to wyczuć. Wydaje mi się, że jest to fizjologiczny obiaw rozciągającej się macicy :)
Tak, bardziej poukładane i czytelniejsze jest na Facebooku, więc chyba te zalety przemówiły :) jak coś to zapraszamy
 
Trochę jestem rozczarowana, bo akurat dzisiaj lekarz przyjmował w gabinecie gdzie nie było usg i mam dopiero 29.06. Mowil ze teraz i tak nic by nie zobaczył poza mala kropka. Nie wiem czy nie umowie sie gdzieś na samo usg dla spokoju. Założył kartę ciąży i dostałam skierowanie na wszystkie badania. Pobrał cytologia, macica rozpulchniona, zbadał piersi i wszysko dokładnie opowiedział, jednak liczyłam na to usg trochę. Chciałabym już z mężem powiedzieć rodzicom i nie wiem czy czekać. Po wynikach beta i badaniu macicy potwierdził mi ciążę.
Poczekaj moze do końca pierwszego trymestru. Tak dla pewności.
 
reklama
Do góry