reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Witajcie dziewczyny,
Wczoraj zrobiłam test - wyszły wyraźne dwie kreski. W poniedziałek wyszedł negatywny, miałam poczekać z kolejnym testem aż @będzie się spóźniać, ale nie wytrzymałam. Udało się można powiedzieć z pierwszym podejściem.
Aplikacja pokazuje 3t 6d.
Dotychczasowe objawy to: często chce mi się siku :D oprócz tego obolałe piersi i ból podbrzusza jak przed okresem i zmęczona jestem.
No to super:) ja bym jeszcze jeden test zrobila za kilka dni lub poszla ne bete
 
Witajcie dziewczyny,
Wczoraj zrobiłam test - wyszły wyraźne dwie kreski. W poniedziałek wyszedł negatywny, miałam poczekać z kolejnym testem aż @będzie się spóźniać, ale nie wytrzymałam. Udało się można powiedzieć z pierwszym podejściem.
Aplikacja pokazuje 3t 6d.
Dotychczasowe objawy to: często chce mi się siku :D oprócz tego obolałe piersi i ból podbrzusza jak przed okresem i zmęczona jestem.
Hej! Gratulacje😊 U mnie dzisiaj 4+0, dzieli nas dzień różnicy. Mam podobne objawy do twoich, tylko doszło mi jeszcze zatwardzenie
 
reklama
Do góry