reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mój ostatnio też był ustawiony miednicowo, a płeć było widać (tzn. ja nie tam nie widziałam, ale lekarka po raz enty potwierdziła, że chłopiec), więc masz wyjątkowo psotne dziecko w brzuchu 😁
Moje tez psoci😂a ja 3kg buraczkow gotuje😆
 

Załączniki

  • tmp-cam-5065007792628790431.jpg
    tmp-cam-5065007792628790431.jpg
    293,5 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Podobno to jeden z najbardziej bezsensownych zabobonów, bo zdecydowana większość kobiet w ciąży ma zgagę i większość dzieci rodzi się z włosami 😂 Mało prawdopodobne więc jest zarówno mieć zgagę i urodzić łysolka jak i nie mieć zgagi i urodzić dziecko z czupryną 😁 Część tych zabobonów jest na tyle uniwersalna, że się sprawdza (u mnie np. słone i kwaśne na chłopca, ale to tylko na początku, teraz nie mam żadnych upodobań smakowych) 😂
No ja to nie wiwrze w zabobony ale jak mama mi powiedziala to sie smialam tak ze szok 😂😂😂pozniej urodzilam małpke i mowi do mnie "a nie mowilam" teraz nie mam zgagi w ogole
 
No ja to nie wiwrze w zabobony ale jak mama mi powiedziala to sie smialam tak ze szok 😂😂😂pozniej urodzilam małpke i mowi do mnie "a nie mowilam" teraz nie mam zgagi w ogole
Ja chyba za wcześnie się cieszyłam, że zgaga odpuściła, bo mam teraz tak potworną, że szok, a Rennie dopiero co zamówiłam, pewnie najwcześniej dopiero w poniedziałek będzie do odbioru 😭 W ogóle mam wrażenie, że ta pieprzona maseczka powoduje lub jest jednym z czynników wywołujących u mnie zgagę, bo zawsze jak noszę ją dłużej, mam zgagę 🧐 Ale z drugiej strony albo sobie wkręcam albo alkaliczna woda mineralna ciut pomaga - kupiłam w Lidlu na spróbowanie, nawet nie wiem, czy można to pić w ciąży, ale jakby zmniejszała pieczenie, także polecam tym, które męczy zgaga!

No to jak teraz urodzisz łyse dziecko, to można powiedzieć, że albo Ci się sprawdzają babcine zabobony albo jesteś taką szczęściarą, że łapiesz się na statystycznie mało prawdopodobne zjawisko - grałabym wtedy od razu w lotka! 😂
 
Mi pomaga też wypicie zimnego mleka na zgagę :D połowa szklanki dla mnie wystarcza :D
Czasem rano biorę rennie a po południu dla odmiany piję właśnie mleko, i po tym i po tym zgaga przechodzi [emoji38]
Ja chyba za wcześnie się cieszyłam, że zgaga odpuściła, bo mam teraz tak potworną, że szok, a Rennie dopiero co zamówiłam, pewnie najwcześniej dopiero w poniedziałek będzie do odbioru [emoji24] W ogóle mam wrażenie, że ta pieprzona maseczka powoduje lub jest jednym z czynników wywołujących u mnie zgagę, bo zawsze jak noszę ją dłużej, mam zgagę [emoji3166] Ale z drugiej strony albo sobie wkręcam albo alkaliczna woda mineralna ciut pomaga - kupiłam w Lidlu na spróbowanie, nawet nie wiem, czy można to pić w ciąży, ale jakby zmniejszała pieczenie, także polecam tym, które męczy zgaga!

No to jak teraz urodzisz łyse dziecko, to można powiedzieć, że albo Ci się sprawdzają babcine zabobony albo jesteś taką szczęściarą, że łapiesz się na statystycznie mało prawdopodobne zjawisko - grałabym wtedy od razu w lotka! [emoji23]
 
Mi pomaga też wypicie zimnego mleka na zgagę :D połowa szklanki dla mnie wystarcza :D
Czasem rano biorę rennie a po południu dla odmiany piję właśnie mleko, i po tym i po tym zgaga przechodzi [emoji38]
O mleku słyszałam, ale niestety działa tylko chwilowo, poza tym ja wolę ciepłe mleko, a to chyba nie ma aż takiego dobrego działania :/
 
reklama
Ja w sumie nie mam żadnych zachcianek, raczej jem jak przed ciążą, czyli to, co zaplanuję, niezależnie od tego, czy mam na to ochotę, czy nie 😛
Przy pierwszym dziecku, to się nie dziwię, też się pewnie po powrocie do domu zaszyję i znaku życia nikomu nie dam, bo jak już będę miała chwilę, to zasnę 😂
Wracam od siostry, i mowi ze wazyla sie przed wyjsciem ze szpitala czyli 2 doby po zeszlo jej 7 kg 😀takze nie jest zle 😀ale jaki to maluszek!!!!
 
Do góry