reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No to tez super 😀😀😀 siostrze we wtorek minie tydzień od cesarki ale smiga, wczoraj sobie pojechala na zakupy do biedry 😀 ja tez szybko doszlam do siebie ale czy az tak to nie wiem 😀
I jeszcze przez kolejne 3 tyg woda ze mnie schodziła, więc jak to się mówi potrzeba czasu na wszystko 😉
Też szybko doszłam do siebie po cc ale nie aż tak żeby latać do sklepu więc podziwiam Twoją siostrą ale trzeba sobie jakoś radzić 😊
 
reklama
I jeszcze przez kolejne 3 tyg woda ze mnie schodziła, więc jak to się mówi potrzeba czasu na wszystko 😉
Też szybko doszłam do siebie po cc ale nie aż tak żeby latać do sklepu więc podziwiam Twoją siostrą ale trzeba sobie jakoś radzić 😊
Ona mowi ze tydzien ponad spedzila przed cc w szpitalu i mowi ze musiala gdzies wyjsc chociaz na 30 min 😂 wiadomo dzwigac nie mozna. Ale rozprostować nogi musiala 😂.
 
Nom, mój syn też 3050g ważył i 52 cm, także ubranka na 50 były na niego takie w miarę ok zaraz po porodzie, a w 56 się topił 🙈 A teraz jak patrzę na te ubranka na 56 to takie malutkie mi się wydają 😳
Ja corke rodzilam to miala 3800 i mialam malo 56 wiecej 62. Ale musze kupic tym razem chyba więcej 56 bo chwilowo zapowiada sie na malutkie dziecko.
 
Ona mowi ze tydzien ponad spedzila przed cc w szpitalu i mowi ze musiala gdzies wyjsc chociaz na 30 min 😂 wiadomo dzwigac nie mozna. Ale rozprostować nogi musiala 😂.
Byłam tydzień w szpiralu przez cc i miałam dość ale jak w domu doszłam do siebie to głupie zakupy mnie cieszyły bo mogłam wyjść po za dom 😅
 
Byłam tydzień w szpiralu przez cc i miałam dość ale jak w domu doszłam do siebie to głupie zakupy mnie cieszyły bo mogłam wyjść po za dom 😅
Ja lezalam przed cc 12 dni w szpitalu po cc 3 dni to byla masakra! Ale chociaż moglam chodzic po korytarzu. A teraz siostrra mowi ze tylko na swojej sali bo covid... Takze teraz sie tylko modle żeby na sam porod trafic do szpitala 2 dni i do domu! Szczególnie ze teraz w domku bedzie czekac 2 corka!
 
reklama
Ja lezalam przed cc 12 dni w szpitalu po cc 3 dni to byla masakra! Ale chociaż moglam chodzic po korytarzu. A teraz siostrra mowi ze tylko na swojej sali bo covid... Takze teraz sie tylko modle żeby na sam porod trafic do szpitala 2 dni i do domu! Szczególnie ze teraz w domku bedzie czekac 2 corka!
Ja to miałam nie planowaną cc a wcześniej żadnych komplikacji więc na szczęście nie musiałam leżeć w szpitalu przed.
Też właśnie chodziłam dużo po korytarzu.
To w takim razie nie za ciekawie oby do lutego zmieniło się coś na lepiej, choć wątpie 😐
 
Do góry