reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Normalnie? 😯 Zaczynałam z wagą 70kg, co i tak przy moich 163cm było już nadwagą 🙈 U mnie widać tylko jak się "ciążowo" ubiorę, nigdy nie miałam płaskiego brzucha, więc spokojnie mogłabym jeszcze ukrywać ciążę 😁 chociaż kurtkę to akurat ledwo dopinam, więc brzuch widać bardzo wyraźnie 🤣
Prawie jakbym czytała o sobie, bo też to moja waga wyjściowa, niestety i ten sam wzrost 😁
To moja druga ciąża więc brzuch mi szybko wyszedł, jestem dopiero w 24tc ale jak patrze na brzuch to jakby dobry 7 mc a nie 6 a gdzie jeszcze do końca 😐 w niektóre kurtki to już się nie mogę dopiąć.
A termin mam na 10.02.
 
reklama
ja miałam 46 kg, a jest 53,3 kg także podobnie, ale mnie każdy kg cieszy 🤪
O ja też tak mimo wszystko cieszę się z każdego kilograma, bo i Lenka rośnie ze mną 😊 mimo że przed ciążą nigdy nie mogłam przekroczyć magicznej wagi 50 kg 🤣to teraz łatwo lecą kilogramy 😅 zawsze się starałam, żeby przytyć a nici z tego były 🤷‍♀️
Ja przed ciążą ważyłam maksymalnie 48kg, a teraz już 56kg ;)
 
Kurczę, niewesoło, współczuję 🙁 obawiam się, że każą Ci ponawiać badanie, bo jednak wynik po 2h nie będzie już miarodajny. Daj znać, co Ci ostatecznie powiedzieli 😉 A miałaś zwykłą, czy cytrynową glukozę? Robiłaś już kiedyś, wcześniej to badanie? Ja staram się o tym póki co nie myśleć, mam nadzieję, że będzie dobrze, byle do soboty 🙂
Pierwszy raz w życiu robiłam to badanie. Miałam zwykła glukoze z dodatkiem świeżo wycisnietej cytryny
 
My też mamy już skierowanie na ten test obciążenia... Pewnie się wybiorę w przyszłym tygodniu. Dodatkowo oczywiście morfologia i magnez bo walczymy z anemia. No i zastrzyk bo grupa krwi minusowa. A płeć jak nie była znana tak nie jest :D dlatego kompletowanie wyprawki wstrzymuje do końca roku mimo że te ubranka tak kuszą :D
 
reklama
Pomijając ten jeden raz kiedy trochę zwróciłam to potem było już ok 🙄
My też mamy już skierowanie na ten test obciążenia... Pewnie się wybiorę w przyszłym tygodniu.

Też mam to badanie przed sobą, pewnie wybiorę się albo w piątek za tydzień albo 02.11
Mam nadzieję, że mnie się uda bez incydentów zrobić ;)
 
Do góry