reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A jak tam dziewczyny z wagą? Ile już na plus? :p ja mam 22tc i 5kg na plusie :) w poprzedniej ciąży przytyłam 8 kilo... A tu już 5! :D moja Pola się rusza non stop... :) Kopniaczki czuje całym dniem, czyli mało śpi :D
U mnie 22+6 i 3 kg na plusie. Ja w dzień mało kiedy czuje ruchy za to w nocy... 😃 wczoraj 2 godziny nie spałam, tak się rozpychała 😃
 
A jak tam dziewczyny z wagą? Ile już na plus? :p ja mam 22tc i 5kg na plusie :) w poprzedniej ciąży przytyłam 8 kilo... A tu już 5! :D moja Pola się rusza non stop... :) Kopniaczki czuje całym dniem, czyli mało śpi :D
U mnie jest 23+0 i waga tak 0.5 kg - 1kg. Duzo nie moge przytyc w ciazy bo tak okolo 7 kg bo i tak zaczelam z duza waga 😂
 
U nas 21+1 i waga +5,9 kg. Ruchy czujemy od 2 tygodni, ale jeden dzien bardziej inny mniej a lozysko podobno rozlegle na przedniej scianie i przodujace. Dzisiaj mamy wizyte, zeby sprawdzic jak szyjka i to lozysko i podjac jakies decyzje.
 
U nas 21+1 i waga +5,9 kg. Ruchy czujemy od 2 tygodni, ale jeden dzien bardziej inny mniej a lozysko podobno rozlegle na przedniej scianie i przodujace. Dzisiaj mamy wizyte, zeby sprawdzic jak szyjka i to lozysko i podjac jakies decyzje.
W takim razie trzymamy kciuki za udaną wizytę i koniecznie daj znać czy wszystko okej !:)
 
Ja dzisiaj mam 23+2 i 3kg na plusie, mi niestety zawsze było ciężko przytyć ( takie geny i do tego wysoka jestem ) a jak dziewczyny u Was z apetytem? Bo ostatnio mam tak, że jak zjem rano śniadanie, tak potem ok 17ej obiad i już nic więcej, a wcześniej jadłam naprawdę bardzo dużo i często.
 
reklama
Ja 3 tygodnie temu na połówkowych miałam łożysko na tylnej ścianie ale uchodzące do wewnętrznej strony szyjki, wczoraj na wizycie u mojego lekarza mówię co i jak a on zdziwiony bo przecież było wszystko dobrze, zrobił mi usg dopochwowe i pokazuje ze wszystko jest okej, łożysko jakieś 5 cm od szyjki, więc chyba na tych połówkowych kobieta się pomyliła ;) może u Ciebie to też jakaś pomyłka :)
U nas 21+1 i waga +5,9 kg. Ruchy czujemy od 2 tygodni, ale jeden dzien bardziej inny mniej a lozysko podobno rozlegle na przedniej scianie i przodujace. Dzisiaj mamy wizyte, zeby sprawdzic jak szyjka i to lozysko i podjac jakies decyzje.
 
Do góry