reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Pewnie, dam znać! 😊 Tak, do tej mojej przychodni się nawet nie dodzwoniłam, a u tego lekarza, co chciałam prywatnie był akurat wolny termin i cena jedna z lepszych (250zł), a do tego jak się dzidzia dobrze ułoży jest szansa na 3D/4D, no i blisko pracy chłopaka, więc będzie mógł wyskoczyć na badanie 😊
O jak super się złożyło! 😊
 
Ogólnie to 5, ja jestem 6 i najmłodsza 😅 i jednego brata :) miałam dwóch, ale jeden nie żyje. Było nas ośmioro :)
😱 To super mieć taką wielką rodzinę, ja nie wyobrażam sobie być jedynaczką, nie chciałabym też mojego dziecka na to skazywać, no ale zobaczymy jak będzie. Pomijając już fakt, że w ogóle nie planowałam mieć dzieci, to nie mam za wiele czasu, bo już w listopadzie stuknie mi trzydziestka 😯 ale czuję się na jakieś 25 😂 pewnie też po części dlatego, że mój chłopak ma dopiero 24 lata 🤣
Przykro mi z powodu brata 🙁
 
😱 To super mieć taką wielką rodzinę, ja nie wyobrażam sobie być jedynaczką, nie chciałabym też mojego dziecka na to skazywać, no ale zobaczymy jak będzie. Pomijając już fakt, że w ogóle nie planowałam mieć dzieci, to nie mam za wiele czasu, bo już w listopadzie stuknie mi trzydziestka 😯 ale czuję się na jakieś 25 😂 pewnie też po części dlatego, że mój chłopak ma dopiero 24 lata 🤣
Przykro mi z powodu brata 🙁
Czasami mam ich dosyć, ale co rodzina to rodzina :) młoda jeszcze jesteś 😊 na rodzeństwo można liczyć mimo wszystko :)
Niestety czasami tak jest, że się traci kogoś nieoczekiwanie. Trochę już lat minęło, w końcu musiałam się nauczyć żyć z myślą, że go nie ma. Chociaż chyba ostatnio mi się śnił..
 
Czasami mam ich dosyć, ale co rodzina to rodzina :) młoda jeszcze jesteś 😊 na rodzeństwo można liczyć mimo wszystko :)
Niestety czasami tak jest, że się traci kogoś nieoczekiwanie. Trochę już lat minęło, w końcu musiałam się nauczyć żyć z myślą, że go nie ma. Chociaż chyba ostatnio mi się śnił..
No tak bywa w życiu😞no ale do przodu trzeba isc...ja dalej niewiem co mam w brzuszku😂
 
reklama
Do góry