reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny, trochę odbiegnę od naszego tematu, ale to sprawa życia i śmierci. Wielka prośba o pomoc. Dwuletni synek znajomych walczy z guzem mózgu. W ciągu miesiąca udało nam się zebrać ponad 6 milionów na jego leczenie w USA, niestety wystąpiły powikłania, które uniemożliwiły zaplanowaną terapię. Teraz jedyną szansą dla Filipa jest protonoterapia, niestety potrzeba kolejnego miliona, żeby zacząć leczenie. Jeśli ktoś ma ochotę i możliwość wspomóc zbiórkę to gorąco zachęcam i zapraszam na licytacje dla Filipa na facebooka.

 
Dziewczyny ta waga to jest tylko szacunkowa-liczona z wymiarow maluszka. Prog bledu to okolo 10% wiec nie ma sie co az tak przejmowac.
Ja wiem, dlatego się nie przejmuję 😉zwłaszcza dopóki z dzieckiem jest wszystko ok no i na tym etapie jak tak malutko waży, martwić to się będę jak kilogramy zaczną jakoś niepokajaco rosnąć 😯😵
 
reklama
Ja będę miala 3cc😊
O kurde, ale były jakieś problemy/wskazania, czy tak wybrałaś? Ja bym bardzo chciała poród naturalny, ale liczę się z tym, że nie do końca ode mnie to zależy... Moja siostra nastawiała się za pierwszym razem na naturalny, a skończyło się cesarką, drugie dziecko też przez cc i to przed 30 tc.
 
Do góry