reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A macie jeszcze jakąś swoją rysunek czy w tym wieku juz odpuszczacie ?
Jak u Was z posiłkami? Ile posilkow proponuję? U nas młoda kompletnie odmawia śniadania;/
 
reklama
A macie jeszcze jakąś swoją rysunek czy w tym wieku juz odpuszczacie ?
Jak u Was z posiłkami? Ile posilkow proponuję? U nas młoda kompletnie odmawia śniadania;/
Czarek czasem coś zje przed żłobkiem, czasem nie. W żłobku je trzy posiłki i z tego co panie mówią, to je naprawdę ładnie. Po powrocie ze żłobka je z nami jeszcze obiadokolację i tyle. Chyba że chce jakiegoś owoca. Natomiast jeśli nie idzie do żłobka, to je całkowicie nieregularne. Chce kanapkę to je kanapkę, chce jajko to je jajko, chce banana to banana. Wiem - niezbyt dobrze. Pilnuje tylko żeby zjadł coś ciepłego na obiad. I tak... on jeszcze cyckuje...
 
Czarek czasem coś zje przed żłobkiem, czasem nie. W żłobku je trzy posiłki i z tego co panie mówią, to je naprawdę ładnie. Po powrocie ze żłobka je z nami jeszcze obiadokolację i tyle. Chyba że chce jakiegoś owoca. Natomiast jeśli nie idzie do żłobka, to je całkowicie nieregularne. Chce kanapkę to je kanapkę, chce jajko to je jajko, chce banana to banana. Wiem - niezbyt dobrze. Pilnuje tylko żeby zjadł coś ciepłego na obiad. I tak... on jeszcze cyckuje...
Pjona! My też team cycek :)
 
Jak dobrze słyszeć, że nie tylko my. A chcesz odstawić czy nie masz presji i Ci to nie przeszkadza? Bo ja prawdę mówiąc zamierzałam karmić do roku i trochę nam się zeszło 🤣🤣🤣 Ale ja kompletnie nie wiem jak się do tego odstawiania zabrać...
Nie mam presji. Będzie trochę starszy to zacznę mu tłumaczyć, że trzeba pożegnać cycusia i wyznacze moment kiedy to nastąpi, będziemy odliczac. U starszego syna się sprawdziło i bez jednej łzy odstawiłam go od piersi na 3 lata. Mam bardzo luźne podejście do kp. Czasami ktoś coś mi powie typu, że karmię woda, albo taki duży i jeszcze cyca, ile jeszcze będzie pił...na szczęście mam to w *****.
 
Nie mam presji. Będzie trochę starszy to zacznę mu tłumaczyć, że trzeba pożegnać cycusia i wyznacze moment kiedy to nastąpi, będziemy odliczac. U starszego syna się sprawdziło i bez jednej łzy odstawiłam go od piersi na 3 lata. Mam bardzo luźne podejście do kp. Czasami ktoś coś mi powie typu, że karmię woda, albo taki duży i jeszcze cyca, ile jeszcze będzie pił...na szczęście mam to w *****.
Super! Mnie też komentarze innych nie ruszają, ale jestem już prawdę mówiąc zmęczona karmieniem. Szczególnie że teraz karmie dwójkę 🙃
 
Hej jak tam po świętach ? 😀
 

Załączniki

  • photocollage_202349123820878.jpg
    photocollage_202349123820878.jpg
    601,3 KB · Wyświetleń: 61
  • photocollage_20234912452371.jpg
    photocollage_20234912452371.jpg
    552,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Hej jak tam po świętach ? 😀
Ale fajne te Twoje dzieciaki. Kubuś przeslodki🙂 Ja znowu zapomniałam cyknąć zdjęcia Czarkowi z koszyczkiem...
Święta spędziliśmy w gronie najbliższej rodziny. Miło i kameralnie.
Czaruś dalej się buntuje i drze w niebo głosy jak coś jest nie po jego myśli. Uparciucha i indywidualista, no cóż. Zupełnie nie słucha, psoci i się z tego śmieje. Panie w żłobku właściwie przestały już skarżyć, bo codziennie jest to samo. Ale żeby nie było - jest mega bystry, szybko wszystko zapamiętuje, manualnie też się rozkręcił. Zobaczymy co z niego wyrośnie😆A co u Ciebie?
 
Do góry