reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My nad jeziorkiem w weekend byliśmy. Dzisiaj cały dzień padało. Wczoraj hanka szalała w wodzie, chociaż dla mnie było mega zimno więc nawet palca nie zamoczyłam😂 ona jest taka szalona, kocha wode! Godzina 18 a dzieci w wodzie 😂 mam nadzieję, że gilwm się nie skończy. Jeszcze tydzień i zaczynam urlop!
W upały my też przesiadywaliśmy nad rzeką. Czarek uwielbia wodę, zupełnie nie boi się głębokości (choć nie wiem czy to tak do końca dobrze), zimna woda w rzece też mu nie przeszkadza (a na basenie najchętniej nie wychodziłby z cieplutkiego jacuzzi).
 
reklama
Widzę, że żeby jak u naszego małego. Nadal nie ma 3, coś przebija, a tu mu piatki wyszły 🤯
My jeziorka nie mamy, ale taplal się w kałuży dzisiaj. Jakoś trzeba sobie radzić.
U nas trójki wyszły przed czwórkami i 16 zębów ma już od dawna, ale piątek na horyzoncie brak.
 
Widze ze duzo dzieciakow teraz przechodziło jelitówke. A u nas dzis wlasnie od nocy duzo luźnych kup i sie zastanawiam czy jelitówka czy ją przeczyściło po borówkach bo sie od wczoraj sporo najadła. Ale oprócz tego żadnych innych objawów. W czwartek wkoncu idziemy na zalegle szczepienie. Mloda wrocila do żłobka po zapaleniu oskrzeli a ja jutro juz po urlopie do pracy.... kompletnie nie chce mi się wracac bo tak nam bylo dobrze razem w domu. Ale niestety czas wrocic do obowiązków
 
Widze ze duzo dzieciakow teraz przechodziło jelitówke. A u nas dzis wlasnie od nocy duzo luźnych kup i sie zastanawiam czy jelitówka czy ją przeczyściło po borówkach bo sie od wczoraj sporo najadła. Ale oprócz tego żadnych innych objawów. W czwartek wkoncu idziemy na zalegle szczepienie. Mloda wrocila do żłobka po zapaleniu oskrzeli a ja jutro juz po urlopie do pracy.... kompletnie nie chce mi się wracac bo tak nam bylo dobrze razem w domu. Ale niestety czas wrocic do obowiązków
u nas po borówkach też było kilka luźnych kup, jakoś z 5 w jednym dniu ;) takze moze byc to to
 
U nas to jednak była jelitowka taka jednowieczorna. Ja właśnie umieram, rzygam dalej niż widzę 😶😶😶
Współczuję, mnie dopadło w środę w nocy a w czwartek już popołudniu było ok. Mnie przy tym strasznie bolał żołądek, wymioty i biegunka 😑 na szczęście szybko przeszło 🙂 zdrówka dla Was!
 
reklama
Współczuję, mnie dopadło w środę w nocy a w czwartek już popołudniu było ok. Mnie przy tym strasznie bolał żołądek, wymioty i biegunka 😑 na szczęście szybko przeszło 🙂 zdrówka dla Was!
U mnie tylko wymioty. Ale takie, że mnie skręcało nawet z pustym żołądkiem. Zemdlałam w łazience, usta całe sine, temperatura 35 stopni 😱😱😱 Cala zimna byłam. Ale dzisiaj ok.
 
Do góry