reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy wasze dzieci też tak histeryzuja ? Alek placze praktycznie cały czas, budzi się z płaczem, takiego go zawożę do żłobka zapłakanego i po przyjsciu do domu tez ciągle placze.
U nas Ida od początku była raczej płaczliwym dzieckiem. Jakaś histeria bez powodu to co najmniej dwa razy dziennie. Jeszcze miała dwa tygodnie temu trzydniówkę i po tym nawet nie mogę z pokoju wyjść bo rozpacz nie z tej ziemi. Dzisiaj okazało się, że Matylda ma ospę także jak Ida złapie to wystrzale się w kosmos🤣 Ale wczoraj pierwsza noc przespana, także szok, nie wiedziałam gdzie jestem i co się dzieje jak się obudziłam🤣
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzieci też tak histeryzuja ? Alek placze praktycznie cały czas, budzi się z płaczem, takiego go zawożę do żłobka zapłakanego i po przyjsciu do domu tez ciągle placze.
Czarek wpada w histerię jak chce coś wymusić, czyli często. Ale poza tym płacze mu się raczej nie zdarzają.
 
Dziewczyny czy wasze dzieci też tak histeryzuja ? Alek placze praktycznie cały czas, budzi się z płaczem, takiego go zawożę do żłobka zapłakanego i po przyjsciu do domu tez ciągle placze.
U mnie generalnie ciagle uśmiech i myślenie co by tu zrobić. Placze jak wymusza albo coś jej zakazuje ale to dosłownie 10 sekund i jej życie płynie dalej 😂 może młodemu zle jest w żłobku?
 
U nas dziewczyny podobnie, jest placz na wymuszanie i ma rączki. Powoli ja tych raczek oduczam wiec sie zlosci. Ale widze poprawe z dnia na dzien. Nauczyla sie krzyczec i czasami tak glosno drze jape 😂😂😂 (niekoniecznie ze zlosci, od tak po prostu) ze sikam ze smiechu. 😁😁 Zaczyna sie wlasna wola itd. tak wiec uspokoilo mnie to ze u Was podobnie 😁 czworki juz prawie wyszly, ida teraz gorne trojki... 😳
 
U nas dziewczyny podobnie, jest placz na wymuszanie i ma rączki. Powoli ja tych raczek oduczam wiec sie zlosci. Ale widze poprawe z dnia na dzien. Nauczyla sie krzyczec i czasami tak glosno drze jape 😂😂😂 (niekoniecznie ze zlosci, od tak po prostu) ze sikam ze smiechu. 😁😁 Zaczyna sie wlasna wola itd. tak wiec uspokoilo mnie to ze u Was podobnie 😁 czworki juz prawie wyszly, ida teraz gorne trojki... 😳
Cale szczęście nam zostały tylko piątki.... mamy już wszystkie 1 2 3 i 4.... najgorzej wspominam 2 ale nie chce zapeszać bo 5 przed nami jeszcze ;p
 
U nas dziewczyny podobnie, jest placz na wymuszanie i ma rączki. Powoli ja tych raczek oduczam wiec sie zlosci. Ale widze poprawe z dnia na dzien. Nauczyla sie krzyczec i czasami tak glosno drze jape 😂😂😂 (niekoniecznie ze zlosci, od tak po prostu) ze sikam ze smiechu. 😁😁 Zaczyna sie wlasna wola itd. tak wiec uspokoilo mnie to ze u Was podobnie 😁 czworki juz prawie wyszly, ida teraz gorne trojki... 😳
U nas wychodzą 3ki górne i Dolne. Oj dzidzi była dzis wściekła 😂 nawet niania jej nie poznała, że na dwor nie chce isc 😂 a ja siedziałam na schodach piętro wyżej bo chciałam sprzatac jak ich nie będzie 😂😂 (mialam wolne w pracy) ale chcialam, żeby niania sobie zarobiła bo jutro też mam wolne 😂 hanka ogolnie dzisiaj bardzo w bojowym nastroju nawet jesc nie chce.
 
U nas wychodzą 3ki górne i Dolne. Oj dzidzi była dzis wściekła 😂 nawet niania jej nie poznała, że na dwor nie chce isc 😂 a ja siedziałam na schodach piętro wyżej bo chciałam sprzatac jak ich nie będzie 😂😂 (mialam wolne w pracy) ale chcialam, żeby niania sobie zarobiła bo jutro też mam wolne 😂 hanka ogolnie dzisiaj bardzo w bojowym nastroju nawet jesc nie chce.
U nas te 4juz coś tam wyszło ale niewiem czy 3nie idą też bo nie chce pokazać🤣
A u nas chomiczek odszedł od Natalii 😔ale teściowa kupiła nowego i zaś radość 🐹
 
U nas pogoda iście jesienna..... wiec jak na jesien przystało - chorobo witaj. Mam nadzieje ze do poniedziałku mloda pusci bo musze wracac do pracy a mloda nie ma z kim zostać
 
reklama
Do góry