reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Wiem, ale u nas w zlobku są grupy 3+ i wtedy tylko z takimi mają styczność. Dla mnie żadna różnica haha.
O ile wróci do żłobka, bo moje poszukiwania pracy są tak zenujace, że nie widzę sensu
Ja mówiłam że z pracą nie jest tak łatwo 😁jeszcze dojazdy Bóg wie gdzie no ale Ty pewnie szukasz gdzie będziesz umiała dojechać autobusem bądź autem jak będziesz mogła...dużo ofert jest do sklepów spożywczych 🙂ogólnie ciężko w swojej branży jakiej się chce znalesc
 
No nasze dzieci są lutowe, więc jak pojda do przedszkola to mają 3 lata i 7 msc więc prędzej dla mnie lepiej dać bo bliżej im do 3 lat rok szybciej 😂 nie wiem czy wiesz o co mi chodzi 😂
No mój powinien się dostać do 3latkow bo jak Natalia będzie kończyć to on wskoczy za nią potem w państwowym...no i też jest punkt jak rodzeństwo chodzi...bo też w szkole jest przedszkole tam gdzie Kinga pójdzie od września ale ponoć nie za fajne jest 😔
 
U nas po wizycie wczoraj u lekarza. Oaluchowo ok, uszy ok. Wszystko ok a mloda chrycha i mega katar. Dostala leki od alergii i czekamy na efekty. Niby wszystko ok a fzieciak chory
 
reklama
Do góry