reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mój synek też jest taki cycek z tym, że ja karmię i w nocy i w dzień. Tylko, że ja się nie spinam z tym karmieniem. Nie czuję presji, że muszę przestać 🤷 Ot taki etap w życiu, że karmię piersią.
 
Ja mam za trzy tyg urodziny, wiec mam ogromną motywację haha
No jest motywacja. Ja pewnie odstawie syna jak będę mogła mu wytłumaczyć, że już jest za duży. Do swojego osobnego "dużego" łóżka pójdzie jak będzie miał gotowy pokój (mój mąż remontuje ten pokój od 2.5 roku 🥴, nie da się go używać bo nie ma posadzki ). Teraz młody śpi z nami, nadal mamy dostawkę. Chyba ogólnie mam takie podejście, że wszystko minie trzeba poczekać, przynajmniej jeśli chodzi o dzieciaki. W kwestiach zawodowych znowu musi być od linijki, bez dyskusji.
 
No jest motywacja. Ja pewnie odstawie syna jak będę mogła mu wytłumaczyć, że już jest za duży. Do swojego osobnego "dużego" łóżka pójdzie jak będzie miał gotowy pokój (mój mąż remontuje ten pokój od 2.5 roku 🥴, nie da się go używać bo nie ma posadzki ). Teraz młody śpi z nami, nadal mamy dostawkę. Chyba ogólnie mam takie podejście, że wszystko minie trzeba poczekać, przynajmniej jeśli chodzi o dzieciaki. W kwestiach zawodowych znowu musi być od linijki, bez dyskusji.
Mam podobne podejście. Nic na siłę jeśli o małego chodzi. Widocznie jeszcze nie jest gotowy na odstawienie.
 
reklama
Do góry