reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No ale u nas zawsze coś się dostało jak byłam mała a moje dzieci mają frajdę pochowam po całym domu a one szukają potem 🤭
Ja też teraz robie malego zajączka 😁 hanka dostala znikopis (maluję sobie i jest zadowolona 5 minut), książeczkę i telefon zabwkowy. a baska dostala stoj do ćwiczeń, książkę, i pamiętnik
 
reklama
A my jutro kolejna wizyta u lekarza... boziu dziewczyny wymiękam. Mloda jest chora ciągiem od 8 kwietnia. Wkolo levi na sterydach i nic lepiej. Byla poprawa na dwa dni.... mam dosc siedzenia w domu na l4 lub urlopie. I wogole mam dosc tych chorob. Mam wrażenie że mlodej sie uaktywniła jakas alergia ale każdy mnie olewa twierdząc ze to zapalenie krtani lub poprostu przeziębienie. Ale ze prawie miesiąc?? Wymiękam.
Przez cały kwiecień mloda byla w zlobku 4 dni.... brawo dla nas ;D
 
A my jutro kolejna wizyta u lekarza... boziu dziewczyny wymiękam. Mloda jest chora ciągiem od 8 kwietnia. Wkolo levi na sterydach i nic lepiej. Byla poprawa na dwa dni.... mam dosc siedzenia w domu na l4 lub urlopie. I wogole mam dosc tych chorob. Mam wrażenie że mlodej sie uaktywniła jakas alergia ale każdy mnie olewa twierdząc ze to zapalenie krtani lub poprostu przeziębienie. Ale ze prawie miesiąc?? Wymiękam.
Przez cały kwiecień mloda byla w zlobku 4 dni.... brawo dla nas ;D
Niestety czasami tak dzieci chorują 😥😥przyzwyczaj ją do tesciowej!
 
Młodemu wrocil znowu kaszel i katar, nie mógł spac w dzień więc z nim pojechałam. On nawet nie wrocil do żłobka... bałam się że może powikłana po tym zapaleniu
To u nas to samo. Nie zdazyla wrocic do żłobka a juz nawrot choroby. W nocy ja tak męczy ze spac nie moze. Az sie boje co nam jutro powie... i co u młodego wyszlo?
 
reklama
Do góry