reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Podajecie maluchom herbatę? Mi pomaga zawsze herbata z cytryną na kaszel i się zastanawiam czy nie podać małemu. Mogą w ogóle pić herbatę taką co my?
Herbatę nie. Ja podaję codziennie trochę czystka, u nas na chacie ogólnie pije się czystek i nikt nie choruje. Ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłam chora, nie licząc jakichś mini przeziębień, pije czystek z imbirem już od lat, prawie codziennie.
 
U nas swieta tez nie ciekawe. Mala juz na inhalacji od tygodnia i dalej kaszel. Niby jest lepiej ale chrycha dalej. Wyczuwam kolejny tydzień l4. Co do okularów to ja wogole nie kupuje. Mloda bedzie w wózku z parasolka a poza wózkiem oczywiście jakas czapka lub kapelusik wiec okulary są dla nas zbędne tak mi się wydaje.
A co do herbaty to od niedawna dostaje mloda do śniadania bardzo slaba ciepła herbatę. Tak dostawali w zlobku i odkąd tam zaczela pic to w domu do śniadania wody nie ruszy. Wiec rano jest slabiutka herbatka a potem resztę dnia czysta woda.
 
reklama
Dziewczyny, co robicie dla dzieciaczków na święta do jedzenia? Pastę jajeczną, jajko ugotowane, żurek na zakwasie to normalnie podam, ale może coś jeszcze? Może jakieś ciasto takie niemowlęce?
 
Do góry