reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A jaki kryzys miałaś ??
Ja jeszcze w nocy karmie, zasypia bez cycka, ale w nocy sie niestety domaga :/ chciałam go w ten weekend odstawić, ale chory jest więc nie chcę mu teraz się za to zabierać.
Dwa dni łapała mnie zębami jak ją karmiłam za sam sutek, od początku mnie tak nie bolało jak przez ten weekend. Znajoma mówiła, że to może od zębów, że ją swędzą i dlatego tak mocno łapie. Ale już jest ok :) Ja w dzień też już praktycznie nie karmie, chociaż ona się scwaniła i bierze rogala i za mną z nim "chodzi"🙈
 
Przeciez można poinformować telefonicznie. Po co roznosić to do przychodni jak nie ma potrzeby?? Bez przesady
No nawet bym nie chciała Leny ciągać. Nie przesadzajmy ospa, to ospa. Psiukam octoniseptem, piankę używam i fenistil w kroplach. Jeśli by mnie coś niepokoiło, to bym dzwoniła. A dzisiaj dzwoniłam, z zapytaniem czy mogę jechać, do znajomej co ma dziecko i mi odradziła na recepcji, bo już zgłupiałam co robić. Jutro mam dzwonić, bo ma najgorsze w kroczu krosty, a to największe skupisko bakterii, więc dzisiaj zdjęcie zrobię i jutro dzwonić mam.
 
No nawet bym nie chciała Leny ciągać. Nie przesadzajmy ospa, to ospa. Psiukam octoniseptem, piankę używam i fenistil w kroplach. Jeśli by mnie coś niepokoiło, to bym dzwoniła. A dzisiaj dzwoniłam, z zapytaniem czy mogę jechać, do znajomej co ma dziecko i mi odradziła na recepcji, bo już zgłupiałam co robić. Jutro mam dzwonić, bo ma najgorsze w kroczu krosty, a to największe skupisko bakterii, więc dzisiaj zdjęcie zrobię i jutro dzwonić mam.
Wietrz jej duzo te krocze. I rób szybkie prysznice żeby bakterie wymyć. Nie szwedaj się z nią bo jej organizm jej osłabiony więc po co ryzykować inna infekcja?
 
Wietrz jej duzo te krocze. I rób szybkie prysznice żeby bakterie wymyć. Nie szwedaj się z nią bo jej organizm jej osłabiony więc po co ryzykować inna infekcja?
Staram się wietrzyć, ale wiesz jak to jest, wszędzie jej pełno. Siedzimy w domu i tak.:)
Tak się cieszyłam, że wyjdę na paznokcie, młoda z babcią zostanie i odsapne, a tu oo. 😂
 
reklama
Staram się wietrzyć, ale wiesz jak to jest, wszędzie jej pełno. Siedzimy w domu i tak.:)
Tak się cieszyłam, że wyjdę na paznokcie, młoda z babcią zostanie i odsapne, a tu oo. 😂
No z dziecmi coś zaplanować to wiesz. U nas od rana katar 😁takze zajebiscie 😁 7 dni po szczepieniu, pewnie jutro gorączka i wysypka i po świętach 😁
 
Do góry